Стан упровадження державної регуляторної політики за І квартал 2017 року
21.04
10:48
Написати листаВерсія для друку

ІНФОРМАЦІЯ


про стан упровадження державної регуляторної політики
у сфері господарської діяльності місцевими органами виконавчої влади
та органами місцевого самоврядування Дніпропетровської області
відповідно до вимог Закону України
“Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”
за І квартал 2017 року

З метою реалізації принципу послідовності та передбачуваності державної регуляторної політики відповідно до норм Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” (далі – Закон), розробка проектів регуляторних актів Дніпропетровської облдержадміністрації здійснюється згідно із затвердженим Планом діяльності з підготовки проектів регуляторних актів, оприлюдненому на офіційному веб-сайті облдержадміністрації у мережі Інтернет (www.adm.dp.gov.ua). На цей час до зазначеного Плану увійшов 1 проект регуляторного акта.
Проекти регуляторних актів районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування регіону з відповідними аналізами регуляторного впливу згідно зі встановленими Законом вимогами в обов’язковому порядку оприлюднювалися у місцевих друкованих засобах масової інформації та/або на веб-сторінках місцевих органів державної влади. Після офіційного оприлюднення цих документів проходила процедура отримання пропозицій та зауважень від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.
Протягом І кварталу 2017 року місцевими регуляторними органами Дніпропетровської області проведено 36 публічних обговорень проектів регуляторних актів, зокрема 14 громадських слухань, 9 круглих столів, 4 семінари та 9 форумів і зборів.
Найбільш активними в цьому напрямі є Синельниківська міська рада (її виконавчі органи), де проведено 4 заходи з публічного обговорення проектів регуляторних актів, а саме: 4 громадських слухання, а також сільські, селищні ради Софіївського району, де проведено 12 заходів з публічного обговорення проектів регуляторних актів, а саме: 1 громадське слухання, 7 круглих столів, 4 форуми і збори.
Також протягом звітного періоду здійснювався постійний моніторинг заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів відповідно до затверджених Планів-графіків на 2017 рік. У І кварталі поточного року здійснено 82 відстеження результативності прийнятих регуляторних актів з них: 39 базових, 24 повторних та 19 періодичних.
З метою організації виконання Закону, зокрема приведення регуляторних актів у відповідність до принципів державної регуляторної політики та недопущення прийняття економічно недоцільних регуляторних актів, за результатами проведених відстежень результативності прийнятих регуляторних актів здійснено перегляд таких актів. Зокрема, на місцевому рівні переглянуто 65 регуляторних актів, з них 10 актів визнано такими, що потребують скасування, 31 – потребують внесення змін. Найбільшу кількість переглянуто у Нікопольській і Тернівській міських радах (їх виконавчих органах) – 4 та 3 відповідно. Серед сільських територій лідерами є Межівський район – 27 актів, Петропавлівський район – 12 регуляторних актів (з урахуванням райдержадміністрацій та сільських, селищних рад).
Загалом за підсумками І-го кварталу 2017 року в області прийнято 116 регуляторних актів.
Облдержадміністрацією і надалі продовжуватиметься здійснення постійного моніторингу щодо виконання місцевими регуляторними органами вимог Закону та забезпечення інформаційної підтримки реалізації державної регуляторної політики на території області.АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: