www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 23 січня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
У Солоному зводять потужну базу для розвитку спорту в громаді – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
У Солоному поруч із опорною школою реконструюють стадіон, а фактично зводять «з нуля». Велике поле та майданчик для міні-футболу – вже із сучасним штучним покриттям, безпечним та комфортним для юних спортсменів. Неподалік облаштовують і баскетбольний та волейбольний майданчики, зону для ворк-аута. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Необхідно, щоб діти у кожному населеному пункті області, незалежно від його розміру, мали комфортні умови для занять спортом. На цьому наголошує Президент України Петро Порошенко. Реконструюємо стадіони і спортивні комплекси по всій Дніпропетровщині. Сучасний футбольний стадіон та декілька майданчиків для занять різними видами спорту матимуть і дітлахи Солонянської об’єднаної територіальної громади», зазначив Валентин Резніченко.

Солонянську опорну школу побудували 40 років тому. Поруч звели футбольне поле і спортмайданчики, встановили турніки та заасфальтували бігову доріжку. Взагалі створили добру спортивну базу, як на ті часи. Проте за майже півстоліття покриття зіпсувалося – через ями, каміння та пил почастішали випадки травм серед школярів.

«Через такі умови у дітей навіть послабшала жага до занять фізичною культурою і спортом», – поскаржився учитель фізкультури Солонянської опорної школи Павло Дмитрієв.

Вже декілька місяців поспіль спортивну базу школи осучаснюють. Левова доля витрат – обласний кошт, решту взяла на себе громада. Там буде не просто велике футбольне поле, а цілий стадіон із критими глядацькими трибунами. Вже звели огорожу та поклали сучасне покриття – штучну «траву». Навколо облаштовують бігові доріжки і готують сектор для стрибків.

«Дякуємо обласній владі, що допомогли профінансувати такий грандіозний проект, – зазначив директор школи Володимир Бондар. – Сільські діти мають відмінне здоров’я і можуть досягти у спорті добрих результатів – необхідно лише створити для них відповідні умови».

Поруч зі стадіоном майже готове міні-футбольне поле. А ще неподалік ремонтники облаштовують баскетбольний і волейбольний майданчики, корт для тенісу та ворк-аут зону із антитравматичним покриттям.

«Раніше любив поганяти м’яча, але через постійні травми кинув футбол. Та й взагалі не було ніякого задоволення грати у багнюці й пилюці, – поділився 10-класник Кирило Вакульчук. – Тепер, із появою такого шикарного стадіону, планую повернутися в гру».

Після завершення реконструкції на спортивній базі школи тренуватимуться й вихованці місцевої ДЮСШ. Там проводитимуться змагання різних рівнів. Поруч зі стадіоном зведуть адмінбудівлю з роздягальнями, душовими і санвузлами.

Всі роботи підрядники планують завершити у 2018-му.


Біля Солонянської опорної школи зводять сучасний стадіон


Велике поле 40 на 60 метрів…


..та майданчик для міні-футболу – вже із сучасним покриттям


«Дякуємо обласній владі, що допомогли профінансувати такий грандіозний проект», – Володимир Бондар


На футбольному полі вже встановили ворота


Зробили й огорожу


Стадіон облаштують глядацькими трибунами з навісом


Нині ремонтники роблять покриття безпечним –..


..підіймають штучну траву,..


..щоб згодом засипати її кварцевим піском


Поруч зі стадіоном облаштують баскетбольний та волейбольний майданчики, корт для тенісу і ворк-аут зону


Після завершення реконструкції на спортивній базі школи проводитимуться уроки фізкультури, а також тренуватимуться вихованці місцевої ДЮСШ


Кирило Вакульчук: «Раніше любив поганяти м’яча, але через постійні травми кинув футбол. Тепер, із появою такого шикарного стадіону, планую повернутися в гру»


Новісіньке спортивне покриття нагадує святкову ялинку – яскраву та пухнасту


Всі роботи планують завершити у 2018 році
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT3RYBL.jpg