www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 13 листопада 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Безперебійне водопостачання отримають цьогоріч понад 2 тисячі жителів Криворізького району – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Стабільне водопостачання матимуть більше двох тисяч мешканців Дніпропетровщини після реконструкції водоводу поблизу села Веселе Криворізького району. Роботи будуть завершені восени 2017-го, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.


«Президент України Петро Порошенко ставить завдання перед владою на місцях – забезпечити якісною питною водою мешканців усіх населених пунктів. За останні два роки на Дніпропетровщині побудували більше 40 водоводів – з водою тепер майже 300 тисяч жителів», – наголосив Валентин Резніченко.

Магістральний водовід, що пролягає від Кривого Рогу до села Веселе, експлуатувався понад півстоліття. За цей час метал відслужив своє і потребував докорінної реконструкції.

«За стільки років водовід став просто непридатним для використання. Тільки-но збільшувався тиск – одразу ставалися пориви. Тому ми розробили проект і поїхали з ним до ДніпроОДА. Вдячні очільнику області Валентину Резніченку за те, що нам виділили кошти на оновлення водоводу», – подякував Веселівський сільський голова Олексій Кривий.

Через нестабільне водопостачання найбільше потерпали мешканці шести сіл – Львів, Новомар’янівське, Веселе, Новий Шлях, Нова Зоря й Бурлацьке. Селяни кажуть, на воду доводилося чекати тижнями, особливо, влітку.

«Ось якщо біжить ледь-ледь, так це ще добре. А то за місяць і не капнула, – показує цівку води з крана мешканка села Новий Шлях Катерина Пащенко. – Запасаємося водою аж з весни, збираємо навіть дощову. Коли немає достатньої кількості – то життя з обмеженнями: ні посуд помити, ні попрати. На реконструкцію водоводу покладаємо велику надію. Сподіваємося, в усіх навколишніх селах стабільно буде вода».

Реконструкція водоводу розпочалася восени 2016-го. За цей час підрядники замінили понад 6,5 км труби та змонтували 14 технологічних колодязів. Нині ведуть підготовчі роботи під будівництво двох 18-метрових водонапірних веж та насосної станції.

«Труби поліетиленові: цей матеріал не кородує і не виділяє шкідливих речовин. Гарантія на нього – півстоліття», – підкреслив прораб підрядної організації Микола Панов.

Протягом 2017-го на Дніпропетровщині планують збудувати й реконструювати 13 водоводів.


Реконструкція водоводу від Кривого Рогу до Веселого стартувала наприкінці 2016-го.


«За півстоліття експлуатації водовід став просто непридатним для використання. Тому ми розробили проект і поїхали з ним до ДніпроОДА. Вдячні очільнику області Валентину Резніченку за те, що нам виділили кошти на оновлення водоводу», – подякував Олексій Кривий.


Підрядники проклали понад 6,5 км водоводу.


Наразі готують фундамент під водонапірні вежі....


...та насосну станцію.


Роботи завершаться восени 2017-го.


«Коли немає достатньої кількості – то життя з обмеженнями: ні посуд помити, ні попрати. На реконструкцію водоводу покладаємо велику надію. Сподіваємося, в усіх навколишніх селах стабільно буде вода», – каже Катерина Пащенко.


Після реконструкції водоводу водопостачання без перебоїв буде в шести селах Криворізького району.


До кінця року в області планують збудувати та реконструювати 13 водоводів.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTHJOP4.jpg