www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 13 листопада 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
У Знаменівці буде сучасний новий дитсадок на 80 дітей – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Цього року в селі Знаменівка Новомосковського району з’явиться новий дитсадок на 80 місць. Заклад для дошкільнят відкриють на базі середньої школи №1 – разом вони складуть навчально-виховний комплекс, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Реконструкція дитсадка у Знаменівці – один із проектів відновлення інфраструктури Дніпропетровщини. Наша мета - щоб такі дошкільні заклади були як у містах, так і в невеликих селах. Це принцип ініційованої Президентом України Петром Порошенком децентралізації. В 2017-му плануємо реконструювати 12 дитячих садків, чотири розпочинаємо зводити «з нуля». Це додаткові місця для дошкільнят та комфортні умови для вихователів», – підкреслив Валентин Резніченко.

Дитсадок буде на місці старої школи, в якій навчалося не одне покоління знаменівчан. В останні роки будівля стояла занедбана та напівзруйнована – тепер її не впізнати.

«У селі є дитячий садок, але він переповнений і не може забезпечити всіх бажаючих дошкільною освітою. Тому вирішили реконструювати будівлю старої школи та створити НВК. У садку буде підготовча група, де готуватимуть дітей до школи, аби першачки успішно справлялися з навчальною програмою», – підкреслила директор Знаменівської школи №1 Наталія Піддубна.

У новому дитсадку виховуватимуться діти 5-6 років. На відкриття чекає Надія Купрієнко. Збирається привести сюди сина Андрія.

«Дитсадок – у центрі села, неподалік від автобусної зупинки. Буде зручно добиратися. Добре, що заклад розташований поруч зі школою. Діти матимуть змогу спілкуватися з вчителями, які їх навчатимуть у майбутньому. Кожній матері хочеться, аби її дитина виховувалася в теплі, затишку й любові», – каже мама.

Для Марини Чорної відстань – не завада. Збирається привозити до дитсадка сина Микиту із сусіднього села Новотроїцьке.

«Проект грандіозний. Це щось нове і для дітей, і для дорослих, тому що такого тут ще не було. Садок необхідний для нашої малечі, яка підростає. Той старт, який ми дамо дітям, позначиться на їхньому майбутньому», – впевнена жінка.

Дитсадок реконструюють відповідно до сучасних стандартів будівництва дошкільних закладів. Підрядники утеплили та пофарбували фасад, замінили покрівлю, встановили нові металопластикові вікна, наразі ведуть внутрішні роботи, монтують обладнання та облаштовують прилеглу територію.

Чотири групи пофарбовані в яскраві кольори. У кожній будуть свої роздягальня, спальня та ігрова кімната з теплою підлогою.

«Крім того, у групах буде система вентиляції. Вона пропускатиме повітря з приміщення та подаватиме його назад. Тобто на той час, коли централізоване опалення ще не дадуть чи вже відключать, дітям все одно буде тепло. Це щось на кшталт клімат-контролю», – зазначила директор підрядної організації Ірина Румянцева.

За останні два роки в області створили 2,5 тисячі нових місць у дитсадках. У Слобожанському та Дніпрі збудували «з нуля» два сучасні дитсадки на 220 місць кожен.


Цьогоріч в селі Знаменівка Новомосковського району відкриється новий дитсадок


Дошкільний заклад створюють на базі школи №1.


«У селі є дитячий садок, але він переповнений і не може забезпечити всіх бажаючих дошкільною освітою. Тому вирішили реконструювати будівлю старої школи та створити НВК. У садку буде підготовча група, де готуватимуть дітей до школи, аби першачки успішно справлялися з навчальною програмою», – підкреслила Наталія Піддубна.


У кожній групі будуть свої роздягальня...


...спальня...


...та ігрова кімната.


«Кожній матері хочеться, аби її дитина виховувалася в теплі, затишку й любові», – каже Надія Купрієнко.


Підлога буде теплою.


Майбутня актова зала.


«Садок необхідний для нашої малечі, яка підростає. Той старт, який ми дамо дітям, позначиться на їхньому майбутньому», – впевнена Марина Чорна.


У групах буде особлива система вентиляції.


Наразі пірядники ведуть внутрішні роботи,


...монтують обладнання...


...облаштовують прилеглу територію.


У новому дитсадку виховуватимуться 80 дітей віком 5-6 роківВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTEXLYR.jpg