Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.ua


Делегація з Магдалинівського району за участі голови райдержадміністрації Владислава Зражевського та голови районної ради Володимира Дробітька взяла участь у двохденному форумі «Децентралізація – трансформація сучасної України», який проходив У Дніпропетровській облдержадміністрації. Про одну з головних реформ країни вітчизняні та зарубіжні експерти говорили протягом двох днів.Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України В’ячеслав Негода зазначив «Сьогоднішній форум – це яскравий приклад того, що Дніпропетровщина – один із лідерів проведення реформ – місцевого самоврядування, медицини, освіти. Тут працює одна з найбільш професійних і налаштованих на позитивні зміни команд, На сьогодні децентралізація – серед пріоритетів роботи Уряду. Дуже важливо обговорити не тільки її результати, а й визначити основні пріоритети на найближчі роки».


Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко наголосив «Децентралізація, ініційована Президентом України Петром Порошенком, змінила країну. Мешканці Дніпропетровщини відчули це на собі. Такого розвитку інфраструктури область не знала за всі роки незалежності країни. Нові садочки, відремонтовані дороги, реконструйовані школи та лікарні – за останні три роки в регіоні втілили проекти, про які люди мріяли десятиліттями. Про найкращі з них громади розкажуть під час форуму»,


У форумі взяли участь голови громад, науковці, підприємці, представники міжнародних організацій: перший секретар Посольства Швеції, керівник Програми «U-LEAD з Європою» від Sida Камеран Худур, експерт Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Андреас Умланд та інші.


На другий день обговорювалися питання енергоефективності, е-урядування, технічної допомоги громадам.