www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 24 жовтня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Сучасний зерновий елеватор запрацював у Синельниковому – Юрій Голик
Версія для друку Написати листа
Новий елеватор на 27 тисяч тонн зерна почав працювати в Синельниковому. У проекті вартістю 80 мільйонів гривень – жодної копійки іноземних інвестицій, а виключно кошти місцевих сільгоспвиробників, повідомив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

«Незважаючи на близькість Дніпропетровщини до зони АТО, регіон розвивається. Показово, що на це йдуть не тільки іноземні кошти. Місцеві товаровиробники не бояться інвестувати у свою країну», – зауважив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

Новий елеватор виріс у Синельниковому на місці занедбаного бурякового сховища за півтора роки.

«Є фото, де ми стоїмо по пояс у бур’янах. Тепер на цьому місці сучасне підприємство, – розказав інвестор і голова фермерського господарства Володимир Рой. – Раніше ми вирощували в Синельниківському районі 200 тисяч тонн зерна, наразі – 300 тисяч, а це вимагає більших потужностей».

Вигідне розташування елеватора дозволяє відвантажувати зерно і автомобільним, і залізничним транспортом. Щодобово зерносховище здатне приймати до тисячі тонн пшениці, ячменю, кукурудзи й проса з різних районів області.

«Аби збудувати такий елеватор, потрібні хист і вміння, – сказав фермер Георгій Колпак. – Тепер є де зберігати зерно до реалізації. У домашньому господарстві не завжди є така можливість. А тут за рік не пропаде».

Це другий елеватор на Дніпропетровщині, збудований «з нуля» за останні два роки.

«Ще два роки тому люди боялися купувати й продавати нерухомість, не те що інвестувати в будівництво таких масштабних об’єктів. У Володимира Роя вистачило сміливості вкласти гроші – і він не прогадав. Це означає, що ми пройшли кризову стадію і впевнено дивимося в завтрашній день», – зазначив перший заступник голови обласної ради Святослав Олійник.

Незабаром у Синельниківському районі розпочнеться будівництво потужного зернового елеватора з річковим терміналом.


Сучасний елеватор почав працювати в Синельниковому.


Етапи будівництва – на фото.


На будівництво пішло 18 місяців.


«Раніше ми вирощували в Синельниківському районі 200 тисяч тонн зерна, наразі – 300 тисяч, а це вимагає більших потужностей», – розказав Володимир Рой.


Урочисте відкриття нового підприємства.


«Незважаючи на близькість Дніпропетровщини до зони АТО, регіон розвивається. Показово, що на це йдуть не тільки іноземні кошти. Місцеві товаровиробники не бояться інвестувати у свою країну», – зауважив Юрій Голик.


Потужності елеватора – 27 тисяч тонн зерна.


Тут прийматимуть збіжжя з різних районів області.


Скористається послугами нового зерносховища фермер Георгій Колпак.


Це другий елеватор, збудований в області за два останні роки.


«Ще два роки тому люди боялися інвестувати в будівництво таких масштабних об’єктів. У Володимира Роя вистачило сміливості вкласти гроші – і він не прогадав», – зазначив Святослав Олійник.


Незабаром у Синельниківському районі розпочнеться будівництво елеватора з річковим терміналом.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTXZX38.jpg