www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 23 жовтня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Солонянську опорну школу повністю реконструюють уперше за майже півстоліття – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Солонянську опорну школу вперше за 40-річне існування осучаснять обласним коштом. До 1 вересня оновлять будівлю ззовні, а протягом навчального року капітально відремонтують приміщення всередині та зведуть сучасний стадіон зі штучним футбольним полем. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«Реконструкція всіх опорних шкіл області – завдання, поставлене перед нашою командою Президентом України Петром Порошенком. Діти Дніпропетровщини, незалежно від населеного пункту, мають навчатися в комфортних умовах. Солонянську школу не ремонтували з дня її утворення – нині її реконструюють обласним коштом», – зазначив Валентин Резніченко.

У школі в першу чергу замінили покрівлю – стара вже давно протікала. Поставили енергозберігаючі вікна й наразі реконструюють фасад – він буде енергоефективним і яскравим. Всередині замінять системи опалення та водопостачання, відремонтують класи, придбають сучасне обладнання і меблі.

«Звичайно ж, громада не має стільки коштів, щоб самотужки здійснити таку реконструкцію. Тому велика подяка команді Валентина Резніченка за цю підтримку», – сказав голова Солонянської об’єднаної громади Михайло Копейко.

«Завдяки такому глобальному ремонту наші учні матимуть комфортні умови для навчання. Приємно, що обласна влада дбає про сільських мешканців», – поділився директор Солонянської опорної школи Володимир Бондар.

У школі вже в цьому навчальному році запрацює ресурсна кімната для дітей із особливими освітніми потребами та медіатека. А ще збудують новий стадіон зі штучним футбольним полем та зоною для воркаута.

«Ми не можемо дочекатися, коли побачимо нову школу. Сподіваємося, що в ній наші діти прагнутимуть краще навчатися», – розповів батько учениці Сергій Сухенко.

Повну реконструкцію школи планують завершити до 1 вересня наступного року, додав радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

«Протягом найближчих двох років плануємо оновити всі опорні школи області», – зазначив він.

Наразі на Дніпропетровщині тривають роботи з реконструкції Петриківської, Царичанської, Межівської та Юр'ївської опорних шкіл.


Солонянську опорну школу повністю реконструюють уперше за 40-річне існування


Капітальна реконструкція всіх опорних шкіл Дніпропетровщини – завдання, поставлене Президентом України Петром Порошенком перед командою Валентина Резніченка


Замість сірої сумної будівлі у дітей буде весела та різнокольорова школа


«Дякуємо команді Валентина Резніченка за підтримку – своїми силами ми б не змогли здійснити такий масштабний ремонт», – Михайло Копейко


У школі вже поставили енергозберігаючі вікна…


…й наразі реконструюють фасад – він буде енергоефективним і яскравим


«Завдяки такому глобальному ремонту наші учні матимуть комфортні умови для навчання. Приємно, що обласна влада дбає про сільських мешканців», – Володимир Бондар


Територію школи облаштують новою бруківкою


«До 1 вересня наступного року від старої школи залишаться лише стіни», – Юрій Голик


Зараз на Дніпропетровщині реконструюють Петриківську, Царичанську, Межівську та Юр'ївську опорні школи


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTCO1N9.jpg