Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.ua


Миколаївська амбулаторія сімейної медицини, що в Новомосковському районі, дочекалася реконструкції вперше за 60 років. У будівлі новим буде все: від даху до кабінетів. У таких умовах буде приємніше працювати медикам і лікуватися пацієнтам, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.


«Одне із завдань Президента України Петра Порошенка – розвиток якісної сільської медицини. Медзаклади ремонтуємо та обладнуємо за останнім словом техніки. Цьогоріч на Дніпропетровщині оновлюємо 20 лікарень та амбулаторій», – зазначив Валентин Резніченко.

Оновлення торкнулося й Миколаївської амбулаторії сімейної медицини. За словами місцевих, колись у цьому приміщенні був сільський клуб, потім – контора агрофірми, а з 60-х років розмістилася лікарня. Тож, потреба в ремонті назріла давно.

«На сьогодні практично все в зношеному стані. Своїх коштів на ремонт ми не маємо – тому нам допомагають бюджети різних рівнів», – розказала Миколаївський сільський голова Ірина Полтавець.

У будівлі підрядники оновлюють все: від даху й фасаду до комунікацій і підлоги. Завідувачка амбулаторії Валентина Олексій переконана: тут буде приємно і медикам працювати, і пацієнтам лікуватися.

«Щорічно ми робили лише косметичний ремонт: там підкрасили, там побілили. Та коли в будівлю вдарила блискавка і сталася пожежа, зрозуміли: без капітального ремонту не обійтися. Ми про нього тільки мріяли – і ось нарешті це диво сталося», – зауважила лікар.

За медичною допомогою до амбулаторії звертаються не тільки мешканці Миколаївки, а й прилеглих сіл – Королівки, Дніпрельстана й Нового. Усього – 4,5 тис. людей. Реконструкції медзакладу пацієнти радіють.

«Три рази на рік приїжджаю на крапельницю до амбулаторії із сусіднього села. Сюди ближче, ніж до Новомосковська. Нам цей заклад дуже потрібен. Упевнений, він стане ще кращим після ремонту», – поділився пацієнт Сергій Гусєв.

Невдовзі пацієнти не впізнають кабінети фізіотерапії, щеплень, ЕКГ, процедурний, стоматологічний, клінічної лабораторії.

Поки триває перебудова, лікарі ведуть прийом у приміщенні сільської поліклініки.


В Миколаївці реконструюють амбулаторію сільської медицини.


«На сьогодні практично все в зношеному стані. Своїх коштів на ремонт ми не маємо – тому нам допомагають бюджети різних рівнів», – розказала Ірина Полтавець.


Сільська медицина теж повинна бути якісною.


Ведуться зовнішні роботи...


... і внутрішні.


«Ми про тільки мріяли про капітальний ремонт – і ось нарешті це диво сталося», – зауважила Валентина Олексій.


Тут буде все новим: від даху...


...до кабінетів.


«Тричі на рік приїжджаю на крапельницю до амбулаторії із сусіднього села. Сюди ближче, ніж до Новомосковська. Нам цей заклад дуже потрібен. Упевнений, він стане ще кращим після ремонту», – поділився Сергій Гусєв.


Поки триває реконструкція, лікарі ведуть прийом у приміщенні сільської поліклініки.


Цьогоріч на Дніпропетровщині обласним коштом оновлюють 20 лікарень та амбулаторій.



File Attachment Icon
ATT4MTCX.jpg