Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.ua


Замість старого занедбаного скверика – сучасний міський парк. Після реконструкції центр відпочинку Вільногірська стане його головною прикрасою. Містяни там справлятимуть свята та весілля, закохані призначатимуть побачення, літні люди – гратимуть у шахи, діти – розважатимуться на ігрових та спортивних майданчиках. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Відродження інфраструктури всіх населених пунктів Дніпропетровщини – завдання, поставлене Президентом України Петром Порошенком. Центр відпочинку мешканців Вільногірська – місцевий парк. Останню чверть сторіччя він був занедбаним. Нині його відроджують. Містяни матимуть сучасний парк, де зможуть приємно відпочивати та проводити час», – зазначив Валентин Резніченко.

Реконструкцію парку розпочали із заміни комунікацій та старого асфальтового покриття. Ремонтники вже проклали кабель і тепер встановлюють енергозберігаюче освітлення. А ще – укладають тротуарну плитку.

«Раніше у парку неможливо було гуляти – навколо суцільні ями. Нині – така гарна зручна плиточка», – поділилася пенсіонерка Лідія Глащукіна.

Зараз ремонтники монтують головну прикрасу парку – центральну арку.

У розпалі – облаштування двох тематичних зон – для молоді та пенсіонерів. Літні люди матимуть майданчики для настільних ігор та сцену із навісом для виступів. Наречені – фотографуватимуться на візерункових лавах та біля «дерева закоханих». Встановлять і тематичні альтанки.

«Після реконструкції матимемо парк європейського рівня, – зазначив міський голова Вільногірська Володимир Василенко. – Дякуємо голові обладміністрації Валентину Резніченку».

Осучаснений парк по-новому озеленять. Там посадять 4 тисячі кущів та майже сотню дерев – ялівця, туї, липи, горобини.

«Все колись старіє і потребує оновлення – і парк, і дерева. Ми матимемо чудове місце для відпочинку, – поділився місцевий мешканець Валерій Денисюк. – Добре, що про діяльність обласної влади ми дізнаємося завдяки таким ось реальним справам».

Наступного року реконструюють меморіальний комплекс та центральну площу, на якій установлять фонтан і велику сцену для міських свят. Для любителів спорту облаштують міні-футбольне поле, зону для ворк-аута та роллердром. Для малечі – алею казок та ігрові майданчики. Передбачать і лави для молодих матусь зі спеціальними навісами.

«Ми із сином дуже зраділи, коли дізналися про оновлення парку, особливо – про будівництво двох нових дитячих майданчиків», – розповіла мати 5-річного Павлика Ольга Салоха.

Загалом цьогоріч обласним коштом на Дніпропетровщині реконструюють п’ять міських парків.



У Вільногірську осучаснюють парк


Після реконструкції парк стане головною прикрасою міста


Зараз ремонтники укладають плитку..


..та встановлюють енергозберігаюче освітлення


Загалом установлять майже чотири десятки освітлювальних опор


Підрядники монтують сцену з навісом..


..та вхідну арку


Володимир Василенко: «Після реконструкції матимемо парк європейського рівня. Дякуємо голові обладміністрації Валентину Резніченку»


Проектувальники передбачили створення у парку декількох тематичних зон –..


..для літніх людей –..


..там установлять столи для настільних ігор,..


..для молоді –..


..зону облаштують «весільними» лавами..


..та «деревом закоханих»


Закохані там призначатимуть побачення,..


..наречені – влаштовуватимуть фотосесії


Парк облаштовують новими лавами..


..та озеленяють саджанцями кущів і дерев


«Все колись старіє і потребує оновлення – і парк, і дерева. Добре, що про діяльність обласної влади ми дізнаємося завдяки таким ось реальним справам», – Валерій Денисюк


Реконструкцію продовжать наступного року


Для спортсменів облаштують міні-футбольне поле та зону для ворк-аута,..


..для дітей – алею казок,..


..дитячі майданчики та роллердром


«Ми із сином дуже зраділи, коли дізналися про оновлення парку», – Ольга Салоха


Для молодих матусь установлять лави з навісами


Загалом цьогоріч обласним коштом на Дніпропетровщині реконструюють п’ять міських парків



File Attachment Icon
ATTGDEC0.jpg