www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 23 січня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
У Вільногірську осучаснюють міський парк – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Замість старого занедбаного скверика – сучасний міський парк. Після реконструкції центр відпочинку Вільногірська стане його головною прикрасою. Містяни там справлятимуть свята та весілля, закохані призначатимуть побачення, літні люди – гратимуть у шахи, діти – розважатимуться на ігрових та спортивних майданчиках. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Відродження інфраструктури всіх населених пунктів Дніпропетровщини – завдання, поставлене Президентом України Петром Порошенком. Центр відпочинку мешканців Вільногірська – місцевий парк. Останню чверть сторіччя він був занедбаним. Нині його відроджують. Містяни матимуть сучасний парк, де зможуть приємно відпочивати та проводити час», – зазначив Валентин Резніченко.

Реконструкцію парку розпочали із заміни комунікацій та старого асфальтового покриття. Ремонтники вже проклали кабель і тепер встановлюють енергозберігаюче освітлення. А ще – укладають тротуарну плитку.

«Раніше у парку неможливо було гуляти – навколо суцільні ями. Нині – така гарна зручна плиточка», – поділилася пенсіонерка Лідія Глащукіна.

Зараз ремонтники монтують головну прикрасу парку – центральну арку.

У розпалі – облаштування двох тематичних зон – для молоді та пенсіонерів. Літні люди матимуть майданчики для настільних ігор та сцену із навісом для виступів. Наречені – фотографуватимуться на візерункових лавах та біля «дерева закоханих». Встановлять і тематичні альтанки.

«Після реконструкції матимемо парк європейського рівня, – зазначив міський голова Вільногірська Володимир Василенко. – Дякуємо голові обладміністрації Валентину Резніченку».

Осучаснений парк по-новому озеленять. Там посадять 4 тисячі кущів та майже сотню дерев – ялівця, туї, липи, горобини.

«Все колись старіє і потребує оновлення – і парк, і дерева. Ми матимемо чудове місце для відпочинку, – поділився місцевий мешканець Валерій Денисюк. – Добре, що про діяльність обласної влади ми дізнаємося завдяки таким ось реальним справам».

Наступного року реконструюють меморіальний комплекс та центральну площу, на якій установлять фонтан і велику сцену для міських свят. Для любителів спорту облаштують міні-футбольне поле, зону для ворк-аута та роллердром. Для малечі – алею казок та ігрові майданчики. Передбачать і лави для молодих матусь зі спеціальними навісами.

«Ми із сином дуже зраділи, коли дізналися про оновлення парку, особливо – про будівництво двох нових дитячих майданчиків», – розповіла мати 5-річного Павлика Ольга Салоха.

Загалом цьогоріч обласним коштом на Дніпропетровщині реконструюють п’ять міських парків.У Вільногірську осучаснюють парк


Після реконструкції парк стане головною прикрасою міста


Зараз ремонтники укладають плитку..


..та встановлюють енергозберігаюче освітлення


Загалом установлять майже чотири десятки освітлювальних опор


Підрядники монтують сцену з навісом..


..та вхідну арку


Володимир Василенко: «Після реконструкції матимемо парк європейського рівня. Дякуємо голові обладміністрації Валентину Резніченку»


Проектувальники передбачили створення у парку декількох тематичних зон –..


..для літніх людей –..


..там установлять столи для настільних ігор,..


..для молоді –..


..зону облаштують «весільними» лавами..


..та «деревом закоханих»


Закохані там призначатимуть побачення,..


..наречені – влаштовуватимуть фотосесії


Парк облаштовують новими лавами..


..та озеленяють саджанцями кущів і дерев


«Все колись старіє і потребує оновлення – і парк, і дерева. Добре, що про діяльність обласної влади ми дізнаємося завдяки таким ось реальним справам», – Валерій Денисюк


Реконструкцію продовжать наступного року


Для спортсменів облаштують міні-футбольне поле та зону для ворк-аута,..


..для дітей – алею казок,..


..дитячі майданчики та роллердром


«Ми із сином дуже зраділи, коли дізналися про оновлення парку», – Ольга Салоха


Для молодих матусь установлять лави з навісами


Загалом цьогоріч обласним коштом на Дніпропетровщині реконструюють п’ять міських парків
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTGDEC0.jpg