Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.ua


У селі Нива Трудова Апостолівського району обласним коштом термомодернізували школу. Щойно в будівлі замінили вікна та утеплили фасад, у класах відразу потеплішало. Це відчувають майже 400 учнів, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Реформа децентралізації, ініційована Президентом України Петром Порошенком, відкриває перед кожною громадою широкі перспективи. І в містах, і в селах будуємо дитсадки, лагодимо дороги й ремонтуємо школи. У 2017-му реконструюємо в області 25 шкіл, які за всю свою історію не бачили жодного ремонту», – зауважив Валентин Резніченко.

Дочекалася ремонту школа в селі Нива Трудова. Оновлення навчального закладу – вперше за 40 років.

«З кожним роком у класах ставало все холодніше. Зокрема, торік температура трималася на позначці 14 градусів. Діти сиділи на уроках вдягнуті, ми навіть утеплювали стільці, – розказав директор навчального закладу Іван Настенко. – Та ось нарешті школа має сучасні вікна та новий фасад, тепла ззовні й зсередини. Наші мрії здійснила ДніпроОДА».

У триповерховій школі замінили близько 300 вікон та утеплили стіни за технологією вентильованого фасаду. Це дозволить суттєво економити на опаленні, упевнений Нівотрудівський сільський голова Олександр Любченко.

«Ззовні утеплена будівля перетворюється на своєрідний «термос», який добре зберігає тепло взимку й прохолоду влітку, – наголосив Олександр Любченко. – Уже зараз в школі не нижче 20 градусів. А взимку, упевнений, буде ще тепліше. Вдячні губернатору за підтримку. Самотужки ми б не зробили такий ремонт».

Батьки кажуть, тепер приводу для хвилювання не мають: їхні діти навчатимуться в комфортних умовах.

«Моя донька щойно закінчила цю школу, а син навчається в сьомому класі. Скільки пам’ятаю, у класах постійно гуляв вітер. Завжди намагалася вдягти дітей тепліше, аби на уроках не змерзли, – сказала мати Олеся Файдевич. – Тепер все змінилося. Школа сучасна й тепла. Просто не віриться».

Цьогоріч на Дніпропетровщині реконструюють 25 шкіл.


Енергозберігаючі вікна....


...вентилємий фасад...


...утеплений фундамент...


У Ниві Трудовій термомодернізували школу.


Усі роботи – обласним коштом.


«Нарешті школа має сучасні вікна та новий фасад, тепла ззовні й зсередини. Наші мрії здійснила ДніпроОДА», – розказав Іван Настенко.


Такий ремонт – вперше з 1975 року.


«Вдячні губернатору за підтримку. Самотужки ми б не зробили такий ремонт, – наголосив Олександр Любченко. – Уже зараз в школі не нижче 20 градусів. А взимку, упевнений, буде ще тепліше».


Заощадження енергоресурсів - не єдиний плюс.


У школі тепер затишно.


А раніше навіть стільці утеплювали.


Ось така температура в класах зараз. І це ще не зима.


Комфортні умови – для майже 400 учнів.


Батьки більше не хвилюються.


У 2017-му ДніпроОДА реконструює 25 шкіл.File Attachment Icon
ATTPG7TC.jpg