Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.ua


За два роки 74 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Дніпропетровщини отримали 4,9 мільйона гривень кредиту на підвищення енергоефективності житла. 40% позики відшкодовує держава, кредитні відсотки – обласний бюджет, зазначив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.


«Все більше мешканців Дніпропетровщини не бояться брати на себе відповідальність і об’єднуються в ОСББ. Найактивніші – жителі Дніпра, Кривого Рогу, Жовтих Вод, Марганця, Нікополя, Новомосковська та Павлограда. Люди самостійно керують будинками і обирають постачальників послуг. У регіоні – 2660 ОСББ. Це найбільше в Україні. Створення ОСББ держава стимулює вигідними кредитами», – підкреслив Валентин Резніченко.

Фінансові стимули держави стосуються утеплення стін, підвалів та дахів, модернізації систем опалення, заміни вікон, встановлення лічильників тепла й води.

На підтримку ОСББ Дніпропетровщини, які дбають про енергоефективність своїх будинків, в обласному бюджеті передбачено 1 мільйон гривень. Дніпропетровська область – єдина в Україні, яка стовідсотково покриває кредитні проценти.

У Держбюджеті-2017 на допомогу українцям для утеплення власного житла заплановано понад 430 мільйонів гривень.

«Теплі кредити» надають «Ощадбанк», «Укргазбанк», «Укрексімбанк» та «Приватбанк».

У 2017 році в області з’явилося 33 нових ОСББ.

Про те, як організувати об’єднання співвласників, можна дізнатися за посиланням.


На Дніпропетровщині за два роки 74 ОСББ отримали «теплі кредити»File Attachment Icon
ATT36M5U.jpg