Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.ua


У селі Пшеничне Солонянського району закінчили капітальний ремонт головної дороги. Загалом з початку року в різних селах району коштом обласного бюджету привели до ладу чотири автошляхи, розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.


«Ми системно рухаємося до поставленої мети – якісних доріг по всій Дніпропетровщині. Це стосується як автомагістралей, так і комунальних шляхів у малих населених пунктах. Комфортне життя людей – це завдання, які ставить перед нами Президент України Петро Порошенко», - сказав Валентин Резніченко.

Вулицю Мічурина в селі Пшеничне не оновлювали більше тридцяти років. Зараз там зробили капітальний ремонт – уклали новий асфальт та облаштували бордюри.

«Нарешті нам зробили цю дорогу, тепер тут без перешкод проїдуть швидка допомога і шкільний автобус. Ще позитивний момент: з відкриттям оновленої дороги в нас на селі навіть побільшало людей – з Дніпра повернулися жити дві сім’ї, які раніше їздили працювати до Дніпра», - розповів голова Письмечівської сільської ради Солонянського району Олексій Сафронов.

Місцеві мешканці задоволені. Тепер по вул. Мічурина можна проїхати без хвилювань за ходову частину автомобіля – на якісному шляху її розбити неможливо.

«Тепер їдемо та радіємо - нарешті за десятки років дорога прекрасна. Ми щасливі й щиро дякуємо обласній адміністрації за таке оновлення села», - поділився враженнями місцевий мешканець Віктор Гесньо.

У Солонянському районі за півроку капітально відремонтували також комунальні дороги в селах Військове, Томаківка і Наталівка, розповів перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман.

«Команда Валентина Резніченка виробила стратегію: дорогу, яка йде через центр села, ремонтують з обласного бюджету, аби по ній могли безперешкодно їздити швидка допомога та шкільний автобус. Ми ставимо підрядникам завдання – в першу чергу, найвища якість відремонтованих доріг. Недоліки будівельники виправлятимуть власним коштом», - підкреслив Олег Кужман.


Село Пшеничне Солонянського району тепер з новою дорогою: вулицю Мічурина капітально відремонтували;


"Їдемо та радіємо - нарешті за десятки років дорога прекрасна", - Віктор ГесньоБільше кілометра нового асфальтового покриття з бордюрами та розміткою


"Тепер тут без перешкод проїдуть швидка допомога і шкільний автобус", - Олексій Сафронов


Загалом у Солонянському районі капітально відремонтували чотири дороги


"Ми ставимо підрядникам завдання – в першу чергу, найвища якість відремонтованих доріг. Недоліки будівельники виправлятимуть власним коштом", - Олег Кужман


File Attachment Icon
ATTJ9EST.jpg