Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.ua


Голова районної державної адміністрації Владислав Зражевський провів чергове засідання колегії. У роботі засідання взяли участь голова районної ради Володимир Дробітько, заступник голови районної державної адміністрації Олександра Колісник, голова Личківської ОТГ, сільські, селищний голови, керівники управлінь та відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники окремих підприємств, установ і організацій району. Також на зібранні був присутній народний депутат України Вадим Нестеренко.
Члени Колегії розглянули питання підготовки агроформувань району до збирання урожаю ранніх зернових культур, про підготовку закладів освіти до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період, про підсумки роботи районної бібліотечної системи та перспективи розвитку бібліотечного обслуговування в районі у 2019 році, про виконання бюджету Магдалинівського району за січень-травень 2019 року, про підсумки проведення опалювального сезону 2018-2019 років та завдання щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.
Розглядаючи кожне питання, голова райдержадміністрації Владислав Зражевський та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями. Підсумовуючи розглянуті питання, очільник району висловив побажання покращити роботу і взаємодію між установами, організаціями району, селищною та сільськими радами, адже спільна робота має бути спрямована на єдину мету – підвищення соціально-економічного розвитку району та рівня життя його жителів. Заслухавши доповідачів та обговоривши виступи, члени колегії, із врахуванням зауважень, пропозицій та доповнень, прийняли відповідні рішення з кожного із винесених на порядок денний засідання колегії питань.