www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 20 жовтня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Відкриття в Богданівській громаді сучасного дитсадка є наслідком успішної децентралізації – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
У центрі Богданівської об’єднаної громади Павлоградського району відкрився новий дитсадок «Теремок». Двоповерховий дошкільний заклад, який звели за рік на місці занедбаної будівлі, відвідуватимуть 75 дітей. Поштовхом до розвитку території стала успішна децентралізація, зазначив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Стратегія Президента України Петра Порошенка – децентралізація влади. Повноваження та бюджети передаються на місця, і люди самостійно вирішують, що їм потрібно насамперед - ремонтувати школу, лагодити дорогу чи зводити дитсадок. Сучасний садок в Богданівській об’єднаній громаді – вдалий приклад успіху цієї реформи на Дніпропетровщині», – підкреслив Валентин Резніченко.

Реконструйований дитсадок за адресою вулиця Шкільна, 14 в Богданівці не працював з 90-х. Ще в серпні минулого року там стояла напівзруйнована будівля. Тепер це – дошкільний заклад із просторими ігровими, затишними спальнями, новими меблями та дитячими майданчиками.

Садок розрахований на чотири різновікові групи. З дошкільнятами працюватимуть практичний психолог і логопед.

Олена Корнієнко та Юлія Самарська збираються віддати до нового дитсадка своїх синів.

«Це велика радість для всієї громади. Ми нарешті зможемо водити наших дітей до прекрасного садочка, де все зроблено за євростандартами. Емоції переповнюють», – сказала Олена Корнієнко.

«Добре, що відкрили такий садок у нашому селі. Тут є всі необхідні умови для повноцінного розвитку дітей – тепер не треба буде возити їх до міста. Та цей дитсадок набагато кращий, ніж в деяких містах», – упевнена Юлія Самарська.

Проект реалізували коштом бюджетів різних рівнів. Левова частина надійшла з області.

«Децентралізація – правильний шлях. Коли ми об’єдналися - тільки виграли. За останній рік зробили стільки, що навіть самі не очікували. Ремонтуємо школи, лагодимо дороги, модернізуємо котельні, відкриваємо сучасні дитсадки. Працюємо разом з командою Валентина Резніченка. Дякуємо їй за розуміння та підтримку», – подякував голова Богданівської об’єднаної громади Олексій Грищенко.

Богданівська об’єднана громада з’явилася на мапі Дніпропетровщини більше року тому. Навколо неї згуртувалися дев’ять сіл – це майже 8 тисяч жителів.

На Дніпропетровщині вже 49 спроможних об’єднаних громад, планується створити майже 90.У Богданівській об'єднаній громаді новий дитсадок.


Дошкільний заклад відкрили під пісні та танці.


Раз – і стрічка перерізана.


До дитсадка ходитимуть 75 хлопчиків та дівчаток.


Голова Богданівської об’єднаної громади Олексій Грищенко вважає, втілити проект дозволила реформа місцевого самоврядування.


Садок на чотири групи – ясельну та три старших.


У кожній – роздягальня,


...дитяча спальня,


...ігрова кімната,


...вбиральня.


...шафи...


... нові меблі...


«Цей дитсадок набагато кращий, ніж у деяких містах», – упевнена Юлія Самарська.


На цій кухні дітлахам готуватимуть їжу.


Вихід тут.


У кожної групи - свій ігровий майданчик,


«Це велика радість для всієї громади», – сказала Олена Корнієнко.


У 2017-му в містах та селах Дніпропетровщини відремонтують і реконструюють 12 садочків. Це додаткові місця для 1140 дітей. За останні два роки в області створили 2,5 тисячі нових місць у дитячих садках.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTAIEGK.jpg