www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 14 листопада 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
У Межовій реконструюють школу №2 – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Роботи з реконструкції Межівської школи №2 виконані вже наполовину. Як повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, загалом цьогоріч в області планують оновити 25 шкіл.


«До кінця року плануємо оновити 25 шкіл області. Ми відходимо від традиційних поточних ремонтів – робимо акцент на енергоефективності. Замінюємо вікна, утеплюємо стіни, зводимо модульні котельні. Старі будівлі, таким чином, отримують нове життя, але мають вже європейський вигляд», – наголосив Валентин Резніченко.

На території Межівської школі №2 зводять нову двоповерхову будівлю. На першому поверсі буде харчоблок, на другому – навчальні класи для молодших учнів, спальня та ігрова. Добудову з’єднали переходом з головним корпусом школи.

«Раніше учні молодших класів навчалися окремо, у старенькій одноповерхівці. До їдальні, наприклад, доводилося бігти вулицею. Це було, м'яко кажучи, не зручно, особливо в сніг чи дощ. А згодом стіни приміщення взагалі почали руйнуватися. Ми звернулися до губернатора, попросили про новий корпус. Нас почули, за що велика вдячність», – зазначила голова ради школи Світлана Дорошенко.

Паралельно у Межовій ремонтують опорну школу №1.

«Цьогоріч у селищі оновлюють одразу дві школи. Вдячні керівництву області за фінансову підтримку, власними силами наш районний бюджет не впорався б», – зауважив заступник голови Межівської райдержадміністрації Сергій Богдан.

У школах №1 та №2 Межової навчаються близько 700 учнів.


У Межовій реконструюють школу №2.


Тут звели новий корпус


... та поєднали його зі старою будівлею.


Перший поверх виділили під харчоблок.


Другий - під класи та спальню для першачків.


У Межовій реконструюють і школу №1.


Окрім фасаду оновлюють ще актову та спортивний зали.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTFY6QC.jpg