www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 25 вересня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Уже 1 вересня школярі Синельникового підуть до оновленої школи – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Майже 400 учнів Синельниківської школи №7 розпочнуть навчальний рік в оновленому приміщенні. До 1 вересня там завершиться зовнішній капремонт, потім розпочнуться внутрішні роботи. Підрядники мають здати об’єкт у 2018-му, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.


«Зараз ми реконструюємо навчальні заклади, які не ремонтувалися десятиліттями. Цьогоріч плануємо оновити 25 шкіл. Діти будь-якого населеного пункту, незалежно від його розмірів, мають навчатися в комфортних і сучасних умовах – це завдання Президента України Петра Порошенка», – акцентував Валентин Резніченко.

Школу №7 у Синельниковому збудували 30 років тому – за цей час не ремонтували жодного разу.

«На оновлення приміщення потрібні були значні капіталовкладення – на жаль, місцевий бюджет їх не мав. Знайшли підтримку у ДніпроОДА. Завдяки губернатору Валентину Резніченку просто на очах відбувається диво – школа змінюється. Вона буде сучасною, теплою, красивою. Впевнена, це позначиться і на якості навчання», – зазначила директорка школи Галина Сіроух.

У триповерховій будівлі підрядники вже замінили покрівлю, зараз монтують енергозберігаючі вікна та сучасний фасад.

Світлані Рерук не віриться: її донька прийшла в занедбану школу – а випускатиметься з сучасної.

«Наша школа – найкраща в місті, але їй не доставало ремонту. Можна сказати, його не було взагалі. До того ж взимку у класах було холодно. Тепер школу ремонтують, діти будуть задоволені», – розказала жінка.

У навчальному закладі, крім того, відремонтують два спортзали. В одному займатимуться фізкультурою школярі, в іншому – тренуватимуться вихованці спортивних секцій.

«У 2018-му реалізуємо другий етап реконструкції – внутрішні роботи. Тут будуть абсолютно нові класи, меблі, обладнання», – зауважив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

До 1 вересня наступного року про стару школу нагадуватимуть хіба що стіни, наголосив він.


ак буде виглядати після ремонту школа №7 у Синельниковому.


«Діти будь-якого населеного пункту, незалежно від його розмірів, мають навчатися в комфортних і сучасних умовах – це завдання Президента України Петра Порошенка», – акцентував Валентин Резніченко.


У триповерховій будівлі підрядники вже замінили покрівлю....


... зараз монтують енергозберігаючі вікна та сучасний фасад.


У школі також відремонтують два спортзали.


«У 2018-му реалізуємо другий етап реконструкції – внутрішні роботи. Тут будуть абсолютно нові класи, меблі, обладнання. До 1 вересня наступного року про стару школу нагадуватимуть хіба що стіни, наголосив він», – зауважив Юрій Голик.


Підрядники мають здати об’єкт у 2018-му.


«Наша школа – найкраща в місті, але їй не доставало ремонту. Тепер школу ремонтують, діти будуть задоволені», – розказала Світлана Рерук.


У 2017-му команда ДніпроОДА планує відремонтувати 25 шкіл.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
1.jpg