www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 14 грудня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
У Юр’ївці реконструюють будинок культури – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
У Юр’ївці реконструюють районний будинок культури, якому вже понад півсторіччя. Після капремонту місцеві матимуть оновлені глядацьку та танцювальну зали, сцену з сучасним освітленням та окремі, стильно декоровані приміщення для гуртків. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Відроджуємо інфраструктуру населених пунктів по всій області – оновлюємо вулиці, школи, будинки культури, стадіони й дитсадки. Мешканці Дніпропетровщини матимуть всі умови, необхідні для їхнього всебічного розвитку – саме таке завдання поставив Президент України Петро Порошенко. Будинок культури в Юр’ївці – осередок творчості в районі. Сподіваємося, що його реконструкція дасть розвитку мистецтва новий імпульс», – зазначив Валентин Резніченко.

Будівлю майбутнього сільського клубу звели ще на початку ХХ сторіччя й відродили після війни. Місцеві не пригадують, щоб її колись капітально ремонтували. Останніми роками приміщення було зовсім занедбаним.
За відновлення будинку культури взялася обласна влада. Розпочали з покрівлі й фасаду – вони вже утеплені та гарні. Облаштували й територію – замість старого асфальту поклали тротуарну плитку. Залишилось тільки утрамбувати її спеціальною машиною.

«Тут працюють творчі люди – вони потребують тепла та комфорту, – зазначив голова Юр’ївської РДА Вадим Золотопуп. – Минулого року мешканці селища звернулися до губернатора – добре, що нас почули. В оновлений будинок культури приходитиме ще більше глядачів та прихильників творчості».

Нині у розпалі – роботи всередині приміщення. Ремонтники вже замінили систему опалення та комунікації. Зараз монтують сцену, яку облаштують спеціальним освітленням. До глядацької зали закуплять нові крісла.

«У нас два дитячих вокальних ансамблі, багато танцювальних колективів, 13 гуртків. Навчаємо вишивці хрестиком та бісером, робимо текстильні ляльки, квіти з фоамірану, різні вироби з солоного тіста. До нас із задоволенням ходять і діти, і дорослі – загалом понад 150 вихованців, – розповіла директор будинку культури Тетяна Бойко. – Нарешті ми працюватимемо в чудових комфортних умовах».

Після закінчення ремонту творчий колектив матиме окремі приміщення для гуртків та костюмерну – раніше всі тіснилися в одній кімнаті. Облаштують і танцювальну залу.

Стіни в усіх приміщення декорують стильною штукатуркою. Зроблять і зручну підлогу.

«Раніше кімната була абсолютно непристосована для занять танцями, підлога, укладена слизькою холодною плиткою, – це жах, – поділився хореограф Дмитро Сухомлінов. – Ми в очікуванні якогось дива – сподіваємося, що в нових умовах розкриються й нові таланти нашого району».

Всі роботи підрядники планують завершити до кінця 2017-го.

Загалом цьогоріч обласним коштом реконструюють шість сільських клубів.


У Юр’ївці обласним коштом реконструюють районний будинок культури


Вже оновили покрівлю й фасад – вони утеплені за сучасними технологіями


Замість старого асфальту поклали тротуарну плитку


Плитку засипають піском – згодом утрамбують спеціальною машиною


Вадим Золотопуп: «Минулого року мешканці селища звернулися до губернатора – добре, що нас почули»


Нині у розпалі – роботи всередині будівлі


Комунікації та система опалення вже нові


Нині ремонтники монтують сцену


«До нас із задоволенням ходять і діти, і дорослі. Нарешті ми працюватимемо в чудових комфортних умовах», – Тетяна Бойко


На період ремонту творчий колектив тимчасово розмістили в будівлі поруч


У будинку культури працює 13 гуртків


Тут навчають робити квіти з фоамірану..


..та текстильні ляльки,..


..вишивати бісером


Після ремонту виокремлять приміщення для костюмерної


Дмитро Сухомлінов: «Ми в очікуванні якогось дива – сподіваємося, що в нових умовах розкриються й нові таланти нашого району»


Оновлення будинку культури дасть новий імпульс розвитку мистецтва в Юр’ївському районі
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT0BPTC.jpg