www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 25 травня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >>
Державна програма з енергоефективності,
Версія для друку Написати листа
Для оновлення інформації на офіційних сайтах ОДА, РДА та міських рад щодо державних програм з енергоефективності, а саме відшкодування відсотків за наданими кредитами для мешканців індивідуальних будинків та багатоповерхівок на утеплення житла, облік теплової енергії, встановлення "негазових" котлів, заміну вікон тощо, надаємо для використання та розміщення на відповідних інформаційних ресурсах наступну інформацію:

1. Пост-реліз про Форум енергоефективного партнерства, який відбувся 22 травня 2015 року у м. Києві в НСК "Олімпійський" (http://saee.gov.ua/uk/news/638).

2. Презентації учасників Форуму:
- "Відновлювана енергетика України: перші результати та поточні завдання". Олександр ДОМБРОВСЬКИЙ, народний депутат України, Перший заступник Голови Комітету ВРУ з ПЕК (http://saee.gov.ua/sites/default/files/Dombrovskyi.pdf)

- "Запровадження механізмів державної підтримки впровадження енергоефективних заходів у житлових будівлях". Сергій САВЧУК, Голова Держенергоефективності (http://saee.gov.ua/sites/default/files/Savchuk.pdf)

- Програма енергоефективності "Ощадний дім". Андрій СТЕЦЕВИЧ, Заступник Голови правління АТ «ОЩАДБАНК» (http://saee.gov.ua/sites/default/files/Oschadbank.pdf)

- "Досвід та перспективи кредитування ОСББ та ЖБК. Програма кредитування фізичних осіб на термомодернізацію в житлових будинках". Олена ДМІТРІЄВА, Заступник Голови правління АБ «УКРГАЗБАНК» (http://saee.gov.ua/sites/default/files/UKRGASBANK.pdf)

- "Програма енергозбереження для населення у Львівській області". Василь ЛОЗИНСЬКИЙ, Директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської ОДА (http://saee.gov.ua/sites/default/files/LVIV.pdf)

- "Практика м. Луцьк щодо здешевлення кредитів на утеплення будинків". Роман БОНДАРУК, депутат Луцької міської ради. (http://saee.gov.ua/sites/default/files/Lutsk.pdf)

- "Залучення кредитних коштів для проведення енергоефективних заходів у будинках ОСББ". Юлія САБАТЮК, Голова Асоціації об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Лучани» (http://saee.gov.ua/sites/default/files/OSBB_Sabatyuk.pdf)

- "Енергетичний менеджмент в житлових будівлях". Іма ХРЕНОВА-ШИМКІНА, Заступник директора Проекту GIZ «Енергоефективність у громадах» (http://saee.gov.ua/sites/default/files/GIZ_IMA.pdf)

- "Ресурсні центри підтримки ОСББ - центри чистої енергії". Дмитро ЛЕВИЦЬКИЙ, Старший консультант з юридичних питань Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» (http://saee.gov.ua/sites/default/files/USAID.pdf)

- "Досвід ЄС щодо імплементації енергоефективних заходів у будівлях". Кшиштоф ГІРУЛЬСКІ, Експерт з енергоефективності Групи підтримки України (Європейська Комісія) (http://saee.gov.ua/sites/default/files/EU_Hierulskyi.pdf)

- "Фінансування ЄБРР для проектів енергоефективності в будівлях". Сергій МАСЛІЧЕНКО, Старший менеджер, Департамент енергоефективності та зміни клімату, ЄБРР (http://saee.gov.ua/sites/default/files/EBRD_Maslichenko.pdf)

- "Підтримка ОСББ з фінансових і організаційних питань Міжнародною фінансовою корпорацію (IFC)". Гжегош ГАЙДА, Керівник проекту IFC «Енергоефективність у житловому секторі в Україні» (http://saee.gov.ua/sites/default/files/IFC_GAIDA.pdf).

Також, у підрубриці "Пільгове кредитування для населення" рубрики "Споживачам" (http://saee.gov.ua/uk/consumers/derzh-pidtrymka-energozabespechenya/compensatsia) розміщено орієнтовний Перелік енергоефективного обладнання та/або матеріалів, на придбання якого буде здійснюватися відшкодування частини суми кредиту.
Крім того, звертаємо Вашу увагу, що у підрубриці "ЗМІ про нас" рубрики "Прес-центр" (http://saee.gov.ua/uk/pressroom/zmi-pro-nas) розміщені відеосюжети, інтерв’ю, коментарі та ін. керівництва Агентства, які також доступні для використання.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор


Енергоефективності.jpgЕнергоефективності.jpg