Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.ua


Дніпропетровська облдержадміністрація створює сучасні освітні умови у Магдалинівській опорній школі. Старші учні вже декілька місяців навчаються в яскравих кабінетах із новим обладнанням. Нині на фініші – реконструкція крила початкових класів. Там ремонтники роблять останні штрихи. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко.

«Створюємо для дітей регіону новітній освітній простір. Таке завдання поставив Президент України Петро Порошенко. У різних куточках області одночасно реконструюємо понад 30 основних та опорних шкіл. Старі непримітні будівлі набувають яскравих кольорів, стають затишними та комфортними. Такі умови для навчання матимуть і учні Магдалинівської школи. Малечі початкових класів вже кортить сісти за новенькі парти в осучаснених класах», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Реконструкція Магдалинівської опорної школи – перша за 40-річну історію закладу. За масштабні перетворення у 2018-му взялася Дніпропетровська облдержадміністрація. Вже у вересні новенькі яскраві кабінети отримали учні старших класів.

«Коридори та класи рябіють кольорами. Інтерактивні дошки – майже у кожному кабінеті. Дітям так легше засвоювати матеріал, і цікавіше, звичайно», – зазначила заступник директора школи Лариса Давиденко.

В оновлених коридорах – буккросинги і зручні пуфи.

«Робимо презентації – так цікавіше на уроці працювати. Все – завдяки інтерактивним дошкам, – поділилася учениця 7 класу Тома Соломіна. – А ще мені дуже подобається коридор. Там тепер така затишна атмосфера. Можна і почитати, і відпочити».

Такі саме умови матимуть і учні початкової школи. У крилі для малечі роботи вже на фініші. Готові нові комунікації. У класах роблять останні штрихи. Завершують осучаснення актового та спортивного залів, їдальні.

В облаштованому на першому поверсі інклюзивно-ресурсному центрі вже прибирають працівники клінінгової компанії. Там – ігрова та ресурсна кімнати, зала лікувальної фізкультури, кімнати для психолога, логопеда, дефектолога.

«Фахівці нашого центру допомагатимуть діткам з особливими освітніми потребами гармонійно розвиватися та адаптуватися до життя у суспільстві, – зазначила директор інклюзивно-ресурсного центру Вікторія Губіна. – Добре, що завдяки появі таких центрів доступ до якісної освіти мають всі діти».

Підрядникам залишилося завершити термомодернізацію фасаду будівлі, благоустрій території навколо школи. А ще – реконструювати шкільний стадіон. Там вже підготували основу під міні-футбольне поле та бігові доріжки.

У школі – майже 700 учнів. Це мешканці Магдалинівки та 5 навколишніх сіл.


ДніпроОДА завершує капремонт Магдалинівської опорної школи


У сучасних умовах навчатися цікавіше


Школа рябіє кольорами


У коридорах крила старших класів – буккросинги


Майже в кожному кабінеті – інтерактивні дошки


Кожний клас має свій колір


Для учнів – сучасне обладнання


«Робимо презентації – так цікавіше на уроці працювати. Все – завдяки інтерактивним дошкам», – Тома Соломіна


На фініші –..


..реконструкція крила початкової школи


Там осучаснюють їдальню,..


..сходові марші,..


..кладуть плитку,..


..фарбують стіни,..


..монтують освітлення


На першому поверсі облаштували інклюзивно-ресурсний центр


Вікторія Губіна: «Добре, що завдяки появі таких центрів доступ до якісної освіти мають всі діти»


Підрядникам залишилося завершити термомодернізацію фасаду будівлі,..


..благоустрій територіїFile Attachment Icon
ATTJDQS2.JPG