www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 17 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
У Магдалинівському районі відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства
Версія для друку Написати листа
15 листопада 2018 року в Магдалинівському районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.

Із професійним святом тих, хто пов’язав свою професійну діяльність із сільським господарством привітали керівники району: голова райдержадміністрації Владислав Зражевський та голова районної ради Володимир Дробітько.

За сумлінну працю, відданість справі та вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району кращих керівників сільськогосподарських формувань Магдалинівщини та працівників галузі було відзначено грамотами районної державної адміністрації та районної ради та грошовими нагородами.

До привітань долучилися народний депутат України Вадим Нестеренко та Григорій Мигур - помічник депутата обласної ради Віктора Заворотнього та вручили працівникам управління агропромислового комплексу району особисті відзнаки.

Гарний, святковий настрій присутнім протягом заходу забезпечували творчі аматорські колективи районного будинку культури «Надія» та «Калина», дитячі танцювальні колективи «Перлина», «Веселка» солістка Касяненко Ани та гості району та академічний, фольклорно хореографічний ансамбль «Славутич»Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор