Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.ua


У Юр’ївці поруч із опорною школою зводять сучасний стадіон – із великим футбольним полем, майданчиками для баскетболу, волейболу, міні-футболу, біговими доріжками та зоною для ворк-аута. Там проходитимуть обласні та районні змагання, уроки фізкультури та тренування вихованців дитячої спортшколи. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Створення комфортних умов для навчання дітей Дніпропетровщини – завдання, поставлене Президентом України Петром Порошенком. Заняття спортом та фізичною культурою не менш важливі для школярів, ніж уроки математики чи англійської. Розвиватися фізично краще на сучасних майданчиках зі зручним покриттям, з окремими секторами для різних видів спорту. Незабаром вперше в історії селища мешканці Юр’ївки матимуть стадіон, на якому можна буде проводити тренування з футболу, баскетболу, волейболу, легкої атлетики»,зазначив Валентин Резніченко.

Раніше на місці майбутнього стадіону були земля і трава – звичайний шкільний спортмайданчик зразка минулого століття. Школярі кажуть, через нерівності грати у футбол було неможливо – постійно спотикалися. Якщо дощ – було слизько й брудно.

Тепер колишній «стадіон» реконструюють, а точніше – зводять його «з нуля». Підрядники розпочали із земляних робіт – сучасна техніка зараз розрівнює ґрунт.

«Дякуємо очільнику області, який відгукнувся на прохання дітей і всіх мешканців нашого району, – зазначив голова Юр’ївської РДА Вадим Золотопуп. – Ну, неможливо у сучасних умовах бігати просто по траві, а не зручними доріжками».

Майбутній стадіон матиме сучасне футбольне поле зі штучною травою – довжиною 100 метрів, а також поле для міні-футболу. Там також зведуть майданчик для гри у баскетбол і волейбол. Передбачать і бігові доріжки з сучасним неслизьким покриттям та зону для стрибків у довжину. А ще – облаштують майданчик для ворк-аута.

Навколо стадіону зведуть глядацькі трибуни, зверху – навіс. Територію облаштують спеціальними щоглами з енергозберігаючим освітленням.

«Наші хлопці гідно представляють район на обласних змаганнях із футболу, баскетболу та легкої атлетики. Тепер результати значно покращаться – вдячні обласній владі за таку турботу», – поділився вчитель фізкультури Юр’ївської опорної школи Володимир Онищук.

Мешканці Юр’ївки затамували подих в очікуванні якісного стадіону. Селище славиться успіхами у легкій атлетиці – колись у місцевій школі працював фізруком відомий тренер Борис Ананченко, який виховав чимало майстрів спорту й навіть олімпійського чемпіона.

«Маю велике бажання професійно займатися футболом. Сподіваюся, зможу досягнути класних результатів на новому, зручному полі», – сказав старшокласник Юр’ївської опорної школи Павло Салій.

Будівництво стадіону планують завершити в наступному році.

Загалом цьогоріч обласним коштом на Дніпропетровщині розпочали реконструкцію 12 стадіонів, ще два – зводять «з нуля».


Поруч із Юр’ївською опорною школою обласним коштом зводять сучасний стадіон


Стадіон облаштують великим футбольним полем, майданчиками для баскетболу, волейболу, міні-футболу, біговими доріжками та зоною для ворк-аута


«Дякуємо очільнику області, який відгукнувся на прохання дітей і всіх мешканців нашого району», – Вадим Золотопуп


Раніше тут були земля і трава – тепер зводять сучасний стадіон


Нині сучасна техніка розрівнює ґрунт


«Наші хлопці гідно представляють район на обласних змаганнях. Тепер результати значно покращаться – вдячні обласній владі за таку турботу», – Володимир Онищук.


Школярі мають спортзалу, та готуватися до змагань із футболу набагато краще – на великому полі зі спеціальним покриттям


Павло Салій: «Маю велике бажання професійно займатися футболом. Сподіваюся, зможу досягнути класних результатів на новому, зручному полі»


Попереду ще багато роботи, ..


..та підрядники обіцяють упоратися до кінця наступного року


Вже за рік дітлахи Юр’ївки матимуть сучасний стадіон для занять спортом та фізичною культурою


Цьогоріч обласним коштом на Дніпропетровщині розпочали реконструкцію 12 стадіонів, ще два – зводять «з нуля»File Attachment Icon
5.jpg