www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 17 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Відзначення Дня Гідності та Свободи в селищі Магдалинівка
Версія для друку Написати листа
Указом Президента України від 13 лютого 2014 року №872 в Україні установлено День Гідності та Свободи, який відзначається щорічно 21 листопада.

Сьогодні виповнюється п’ять років, як народ України вийшов на вулиці, аби назавжди змінити своє життя. Рік, за який про Україну дізнались навіть у найвіддаленіших куточках світу. Річниця гордості, гідності та честі. Річниця Революції Гідності. Усе, що було до листопада 2013 року тепер видається якимось іншим, чужим життям. Так як було, тепер точно не буде ніколи… Ця революція, ця зима змінила українців назавжди, ми продемонстрували світові свою силу і волю, наш гімн, наш прапор – знають всюди. А нашу Небесну Сотню оплакують мільйони по всьому світу. Тож, наш священний обов’язок тепер – дати зрозуміти кожному – навіть найменша краплина крові була немарною.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи та річниці Революції Гідності 21 листопада 2018 року в смт.Магдалинівка, за участю голови райдержадміністрації Владислава Зражевського, заступника голови районної ради Віктора Лимаря, селищного голови Володимира Найка, представників структурних підрозділів райдержадміністрації, громадських організацій, політичних партій, делегацій від установ та організацій селища, громадськості та учнівської молоді відбулася Церемонія покладання квітів до погруддя Тарасу Шевченку.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор