www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 20 жовтня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Царичанський центр меддопомоги отримав сучасне обладнання – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Царичанський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав нове сучасне обладнання майже на 430 тисяч гривень. Лікарню та сім амбулаторій громади переоснастили завдяки спільному проекту підтримки громад ДніпроОДА та німецької федеральної компанії GIZ, повідомив очільник області Валентин Резніченко.


«Мешканці громад самостійно ініціюють багато соціальних проектів із розвитку інфраструктури. Ми завжди готові підтримати їх у реалізації таких планів. Переобладнання Царичанського медичного центру разом із амбулаторіями стало можливим завдяки спільному з компанією GIZ проекту. Він спрямований насамперед на покращення життя переселенців та приймаючих їх громад», – зазначив голова ДніпроОДА.

Для Царичанського центру первинної меддопомоги придбали 15 електрокардіографів, 14 бактерицидних ламп, холодильники та комп’ютери. Також завезли тест-системи для раннього виявлення інфаркту, тестовий апарат для визначення ефективності бактерицидних ламп, сумки-холодильники, спецодяг та розхідні матеріали.

Все медобладнання – найсучасніше. «Левова» доля його надійшла в амбулаторії Царичанки та сіл громади – Молодіжного, Могиліва, Рудки, Прядівки, Бабайківки, Новопідкряжа.

«Отримані апарати значно полегшать роботу наших лікарів та поліпшать якість медичних послуг. Робимо все залежне, щоб і переселенці, й інші мешканці громади відчували – ними опікуються. Пріоритет надаємо профілактичній медицині», – розповіла головний лікар Царичанського центру первинної МСД Наталія Дениско.

Для лікарів та медсестер організували спеціальні тренінги та семінари, де їх навчили працювати на новому обладнанні та виявляти на ранній стадії інфаркт і туберкульоз.

Проект із покращення медичних послуг у Царичанському центрі первинної медико-санітарної допомоги був відібраний на відкритому конкурсі, що провели команда Валентина Резніченка та німецька федеральна компанія GIZ у 2016 році.


Лікарню та сім амбулаторій Царичанської громади устаткували новим сучасним медобладнанням


Закупили ЕКГ-апарати та інше обладнання


Наталія Дениско, головний лікар Царичанського центру первинної МСД: «Робимо все залежне, щоб і переселенці, й інші мешканці громади відчували – ними опікуються»


Отримане обладнання значно полегшить роботу лікарів та покращить якість медичних послуг


Проект із покращення медичних послуг у Царичанському центрі меддопомоги став одним із десяти переможців конкурсу, організованого спільно ДніпроОДА та німецькою федеральною компанією GIZ

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTPE98Y.jpg