www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 23 жовтня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >>
Житлово - комунальне господарство району
Версія для друку Написати листа

МАГДАЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної державної адміністрації
27.05.2015 смт.Магдалинівка № Р-126/0/305-15
Про заходи по підготовці об'єктів соціально-культурного призначення та житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2015/2016 року


На виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 12 травня 2014 року № 118-Р-14 "Про заходи по підготовці об'єктів соціально-культурного призначення та житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015 року" до роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015 років були комплексно підготовлені об'єкти житлово-комунального господарства та соціальної сфери: 24 котельні, 9,9 км теплових мереж, 50 житлових багатоквартирних будинків, 29 шкіл, 18 дитячих дошкільних закладів та 43 заклади охорони здоров’я.
Минулий опалювальний період пройшов без значних збоїв у роботі енергопостачальних, комунальних підприємств району, закладів соціально-культурної сфери.
Комунальні підприємства розраховувались за спожиті енергоносії в опалювальний період в цілому своєчасно, за виключенням боргу КП „Комунальник” за використаний природній газ у опалювальний період 2014/2015 році в розмірі 1428,5 тис. грн..

Керуючись законами України "Про місцеві державні адміністрації", „Про житлово-комунальні послуги”, "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою своєчасного та якісного виконання робіт з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району у наступному осінньо-зимовому сезоні:

1. Затвердити заходи з підготовки об'єктів соціально-культурного призначення, житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2015/2016 року, що додаються.

2. Утворити районний штаб з питань забезпечення якісної підготовки та сталої роботи об’єктів життєзабезпечення в осінньо-зимовому періоді 2015/2016 року у складі згідно з додатком.

3. Рекомендувати селищному та сільським головам:
вжити заходів щодо підготовки об'єктів соціально-культурного призначення, які перебувають у комунальній власності місцевих територіальних громад до роботи в осінньо-зимовий період;
встановити жорсткий контроль за обсягами споживання енергоносіїв та проведенням своєчасних розрахунків, забезпечивши дотримання установлених лімітів споживання;
запровадити постійний контроль за відповідністю цін/тарифів на житлово-комунальні послуги економічно обґрунтованим витратам підприємств на їх виробництво та забезпечити їх своєчасне коригування відповідно до змін вартості паливно-енергетичних ресурсів;
при формуванні відповідних бюджетів врахувати у повному обсязі погашення заборгованості установ, які фінансуються за рахунок місцевого бюджету, за спожиті комунальні послуги.

4. Відділу освіти райдержадміністрації, відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації, рекомендувати КП "Магдалинівське водопровідно-каналізаційне господарство", КП "Комунальник", КЗ „Магдалинівська центральна районна лікарня” Дніпропетровської обласної ради», КЗ „Магдалинівський центр первинної медико-санітарної допомоги”, Магдалинівському району електричних мереж, Магдалинівській дільниці Новомосковського управління по експлуатації газового господарства до 01 вересня 2015 року забезпечити безумовне виконання заходів та інформувати відділ інфраструктури, будівництва, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації про хід виконання заходів до 28 і 13 числа щомісяця, починаючи з 01 червня 2015 року і до досягнення стовідсоткових показників.

5. Відділу освіти райдержадміністрації, рекомендувати КП «Комунальник» створити комісію з перевірки готовності теплових господарств до опалювального сезону та в терміни до 01 жовтня 2015 року оформити паспорта готовності об’єктів до роботи в осінньо-зимовий період 2015/2016 року, до 10 жовтня 2015 року забезпечити виконання всього комплексу пусконалагоджувальних робіт, здійснити пробні пуски тепла та утримувати системи теплопостачання в робочому гідравлічному режимі з готовністю при зменшенні протягом трьох діб середньодобової температури зовнішнього повітря нижче +80 С розпочати опалювальний період.

6. Попередити керівників підприємств усіх форм власності про персональну відповідальність за несвоєчасне виконання заходів з підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2015/2016 року.
7. Рекомендувати селищному та сільським головам, керівникам підприємств всіх форм власності при підготовці власних теплових господарств до роботи в опалювальний період дотримуватися вимог Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених Міністерством палива та енергетики України і Міністерством з питань житлово-комунального господарства України, наказ від 10 грудня 2008 року № 620/378 та зареєстрованих Міністерством юстиції України 31 грудня 2008 року № 1310/16001.

8. Про виконання заходів відділу інфраструктури, будівництва, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації інформувати департамент житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації до 01 та 15 числа щомісяця.

9. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на т.в.о. заступника голови райдержадміністрації Проходу С.А., контроль залишаю за собою.В.о. голови райдержадміністрації В.М. ГОРЕНОК
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор