www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 19 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Президент України провів зустріч з Прем’єр-міністром, Міністром внутрішніх справ Катару
Версія для друку Написати листа
У ході офіційного візиту до Держави Катар Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Прем’єр-міністром, Міністром внутрішніх справ Катару шейхом Абдуллою бін Насером бін Халіфою Аль Тані.

Сторони позитивно оцінили помітну інтенсифікацію українсько-катарських відносин та активний розвиток торговельно-економічної співпраці. Було констатовано наявність суттєвого потенціалу для подальшого поглиблення двостороннього співробітництва у багатьох сферах.

У ході переговорів сторони, зокрема відзначили появу на катарському ринку різноманітних товарів агропромислового комплексу України та виробів вітчизняної металургії. Також обговорено можливість реалізації українськими компаніями інфраструктурних проектів у рамках підготовки Катару до проведення Чемпіонату світу з футболу 2022 року.

Президент України та Прем’єр-міністр Катару високо оцінили важливість низки двосторонніх угод, які будуть підписані сьогодні та сприятимуть активізації торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва.

Співрозмовники домовились провести у 2018 році міжурядову комісію з економічного співробітництва.


Президент України провів зустріч з Прем’єр-міністром, Міністром внутрішніх справ Катару
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор