www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 20 лютого 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Понад 600 спеціальних приладів для безкоштовних операцій на серці отримав обласний кардіоцентр
Версія для друку Написати листа
Дніпропетровський обласний кардіоцентр отримав більше 600 стентів для пацієнтів з гострим інфарктом. Хворі, які потребують імплантації стенту, можуть встановити його безкоштовно. Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я ДніпроОДА.


«Вартість одного стенту – від 10 до 20 тисяч гривень. Для Дніпропетровського кардіоцентру закупили імплантати за рахунок обласного та державного бюджетів. Центр надаватиме допомогу пацієнтам з інфарктом міокарда безкоштовно. Це дозволить суттєво знизити смертність від цієї недуги», - розповіли в департаменті.

Стент – спеціальна конструкція, яку поміщають в звужену судину людини. У гострий період інфарктного стану це дає максимальний ефект. Головне – швидке реагування. Операцію потрібно проводити протягом шести годин. У більшості випадків вчасне встановлення стенту рятує життя хворому. Стентування відновлює кровообіг та зупиняє розвиток інфаркту.

«Головний плюс стентування в тому, що операція триває недовго і здебільшого здійснюється під місцевим знеболюючим. Прооперований виписується із стаціонару вже через кілька днів і повертається до звичайного життя», - розповіла директор обласного кардіоцентру Олена Лугова.

Медики нагадали, що при перших симптомах інфаркту – білю у грудях, холодному поті та віддишці – треба негайно звернутися за медичною допомогою.


Понад 600 спеціальних приладів для безкоштовних операцій на серці отримав обласний кардіоцентр
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор