www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 12 грудня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Солонянська опорна школа – з яскравим утепленим фасадом – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Величезна будівля Солонянської опорної школи №1 – із новим фасадом, утепленим та яскравим. Заклад осучаснюють вперше за 40-річну історію. Наразі завершився перший етап його реконструкції. Наступного року школу відремонтують усередині. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Президент України Петро Порошенко поставив чітке завдання – осучаснити всі опорні школи Дніпропетровщини. Цьогоріч розпочали масштабний ремонт величезної опорної школи у Солоному. В ній навчаються діти з усієї громади – їх підвозять чотири шкільні автобуси. Нині для учнів створюють сучасний освітній простір. Перший етап реконструкції закладу завершено – тепер там тепло й затишно», – зазначив Валентин Резніченко.

Солонянській опорній школі – 40 років. За своє довге життя вона не знала жодного капремонту. Нині там навчаються понад 700 дітей, майже третина яких – мешканці 12 навколишніх сіл.

«Приємно, що обласна влада турбується про маленьких мешканців громади і виділяє такі значні кошти для їхнього всебічного розвитку, – зазначив директор школи Володимир Бондар. – Нарешті наші діти навчатимуться у комфортних умовах».

Реконструкцію школи розпочали із заміни даху – старий давно протікав. Через це у приміщенні було холодно, а стеля та стіни постійно псувалися.

Нині заклад має сучасну утеплену покрівлю та різнобарвний термомодернізований фасад. Всі вікна – енергоефективні. Нарешті у школі комфортно і затишно. Температура у приміщенні – 23-25 градусів.

«У школі стало дуже тепло, навіть жарко, – розповіла вчителька-методист Анжела Салєженко. – Тепер і учні, і вчителі ходять ледве не в літньому одязі».

Після осучаснення будівлі ззовні ремонтники розпочали капремонт усередині. У розпалі – реконструкція крила початкової школи. Там вже нові система опалення й електрика. Зараз підрядники замінюють каналізацію, утеплюють підлогу й ремонтують стіни.

На першому поверсі облаштовують інклюзивно-ресурсний центр для особливих дітей.

Оновлюють і спортивну залу. А згодом осучаснять всі класи й коридори триповерхової будівлі.

«Ми з однокласниками дуже довго чекали на ці зміни, – поділилася 10-класниця Юлія Кійко. – Зараз школу не впізнати – вона стала суперсучасною!».

Наразі підрядники облаштовують територію закладу – замість асфальту покладуть понад 5 тисяч квадратних метрів різнокольорової бруківки.

Всі роботи планують завершити у 2018-му.

Загалом цьогоріч на Дніпропетровщині обласним коштом осучаснили понад 20 шкіл.


Солонянську опорну школу реконструюють вперше за 40-річну історію -..


..замінили покрівлю,..


..вікна,..


..термомодернізували фасад


Оновлюють і територію закладу – для малечі облаштували дитячий майданчик,..


..замість старого асфальту кладуть різнокольорову тротуарну плитку


«Приємно, що обласна влада турбується про маленьких мешканців громади», – Володимир Бондар


Близько 200 дітей із навколишніх сіл підвозять 4 шкільні автобуси


Юлія Кійко: «Зараз школу не впізнати – вона стала суперсучасною!»


У закладі облаштовують інклюзивно-ресурсний центр для особливих дітей


Школу зробили зручною для всіх дітей


Оновлять і спортивну залу


Загалом цьогоріч на Дніпропетровщині обласним коштом осучаснили понад 20 шкіл
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTYNT51.jpg