Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.ua


13 березня 2019 року в районній державній адміністрації відбулася зустріч керівництва Магдалинівського району з учасниками АТО. У заході взяли участь голова Маглалинівської районної державної адміністрації Владислав Зражевський, заступник голови районної ради Віктор Лимар, голова громадської організації «Воїнів-учасників АТО Магдалинівського району» Микола Батенко, військовий комісар Сергій Ріпа, керівники установ та організацій району, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації.
У вступному слові голова райдержадміністрації наголосив на важливості таких зустрічей, об’єднання зусиль всіх зацікавлених сторін – державних установ, громадських та інших формувань з метою надання практичної допомоги нашим захисникам у мирному житті: «Ці люди потребують адаптації, сприяння, просто-таки розуміння і підтримки...»
Зустріч пройшла у формі діалогу, обговорювались питання соціальної, професійної адаптації та психологічної реабілітації учасників АТО, забезпечення їх санітарно – курортним лікуванням, отримання земельних ділянок, стан виконання чинного законодавства щодо забезпечення соціальних гарантій учасників бойових дій.
Голова організації атовців Микола Батенко наголосив, що кожен з тут присутніх свідомо йшов захищати свою державу. «Ми самі вибрали свою дорогу, ми йшли воювати не за пільги чи земельні ділянки», - зауважив він і закликав побратимів не нарікати, а намагатися знайти себе в суспільстві, бути такими ж активними в цивільному житті, як і на фронті.
Очільник району подякував присутнім за відверту розмову і нагадав, що учасники АТО можуть не лише у визначений час, а будь-коли звертатися з проблемами, вирішення яких перебуває в компетенції райдержадміністрації.