www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 грудня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Опорна школа в Солоному перетворюється на освітній заклад європейського зразка – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Капітальна реконструкція Солонянської опорної школи триває. У класах уже тепло, з вікон не дме, а дах не протікає. Також тут створюють інклюзивно-ресурсний центр, де надаватимуть психолого-педагогічну підтримку дітям з особливими потребами. Усі ремонтні роботи мають фінішувати у 2018-му, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Сучасна школа й новітні технології формують нових українців. Разом з тим Президент України Петро Порошенко наголошує на важливості доступу до якісної інклюзивної освіти в школах області. Це не лише підвищує ефективність навчання, але й полегшує соціалізацію дітей з особливими потребами. З урахуванням цих пріоритетів реконструюємо на Дніпропетровщині 25 шкіл», – зауважив Валентин Резніченко.

Аби повністю відповідати новітнім вимогам, Солонянську опорну школу реконструюють обласним коштом. Роботи тривають з червня 2017-го.

Вперше за 40-літню історію навчального закладу замінили покрівлю, встановили більше 300 металопластикових вікон. Наразі підрядники завершують термомодернізацію фасаду.

«Фасад не просто красивий, а головне – енергоефективний. Завдяки утепленню стін, даху, підвалу, заміні дверей та вікон у шкільній котельній значно скоротилося споживання газу. Температура в класах підвищилася до 23 градусів», – розказав директор школи Володимир Бондар.

Шкільне подвір’ї мостять «веселою» бруківкою – усього укладуть 5 тисяч квадратів.

Сучасним вимогам школа відповідатиме і зсередини – це другий етап проекту. Класи відремонтують, облаштують новими меблями, предметні кабінети обладнають мультимедійними дошками.

Семикласниця Євгенія Строменко зізнається, навчатися в такій школи – одне задоволення.

«Раніше моя школа була із сірої цегли. Зараз вона яскрава, різнокольорова, красива. З новими вікнами у класах стало набагато тепліше, – розповіла дівчинка. – Планую закінчувати не 9 класів, а 11, бо навчатися в такій школі цікаво».

У Солонянській опорній школі здобувають знання 700 дітей, майже третину з них підвозять шкільними автобусами з 12 сіл. У зв’язку з ремонтом учні навчаються у дві зміни.

Зовнішні ремонтні роботи в школі планують завершити цьогоріч, внутрішні – у 2018-му.

Крім того, тут почали зводити сучасний стадіон з футбольним полем, волейбольним та баскетбольним майданчиками, легкоатлетичними доріжками й ворк-аут зоною.


Продовжується капітальна реконструкція опорної школи в Солоному.


Фасад яскравий ті різнобарвний.


Під ногами – "весела" плитка.


Поряд із школою – ігровий майданчик.


Є місце для дозвілля.


«Планую закінчувати не 9 класів, а 11, бо навчатися в такій школі цікаво», – розповіла Євгенія Строменко.


У класах тепло...


...з вікон не дме...


..дах не протікає.


«Завдяки утепленню стін, даху, підвалу, заміні дверей та вікон у шкільній котельній значно скоротилося споживання газу. Температура в класах підвищилася до 23 градусів», – розказав Володимир Бондар.


Зараз підрядники термомодернізують фасад у внутрішньому дворі школі.


Усі роботи мають фінішувати у 2018-му.


Доступ до якісної освіти має кожен.


Європейські умови – для 700 учнів.


На навчання дітей підвозять шкільні автобуси.


Цьогоріч ДніпроОДА реконструює в регіоні 25 шкіл.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT37C5V.jpg