www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 16 січня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Ми працюємо над перебудовою нашої безпеки за стандартами НАТО – Президент
Версія для друку Написати листа
Президент Петро Порошенко наголошує, що Україна перебудовує свою економіку та інфраструктуру, перетворюючи їх на складову європейської економіки, та закликає вдихнути нове життя у «Східне партнерство».

«Україна перебудовує свою економіку та інфраструктуру, перетворюючи їх в інтегральну складову європейського континентального господарства», - сказав Петро Порошенко під час 14-ої Щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES): «Чи це новий світ? І що він означає для України?».

Президент зазначив, що поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі дозволила нам реструктурувати нашу зовнішню торгівлю і підвищити частку європейського ринку до 40%. За вісім місяців цього року наш товарообіг зріс на третину у порівнянні з минулим роком і склав 25 млрд доларів США.

Також за перші 90 днів безвізу понад чверть мільйона українських громадян вже скористалися можливістю вільних подорожей країнами Шенгенської зони, відчувши на собі всі переваги свободи руху осіб.

«Українське суспільство зрозуміло, що зближення з ЄС – це потужний фактор збереження та зміцнення суверенітету, безпеки та добробуту». – наголосив він.

Президент зазначив: «Нашим наступним спільним завданням має стати синхронізація українських прагнень і європейських та євроатлантичних можливостей».

«Ми працюємо над перебудовою нашої безпеки за стандартами НАТО. Нагальне питання – доступ до озброєнь та військових технологій Альянсу. Агресор має знати, що шлях вглиб Європи через Україну закрито», - заявив Петро Порошенко.

Президент також наголосив, що Європейська політика сусідства практично тріщить по швам, а тому потрібно вдихнути нове життя у «Східне партнерство», оскільки після набуття чинності угодами про асоціацію та безвізовими режимами воно втратило стимули.

«Україна дедалі глибше інтегруватиметься до секторальних політик Євросоюзу, боротиметься за повне поширення на нас чотирьох свобод – вільного руху товарів, послуг, капіталів, осіб. Рухаємося далі, в напрямку асоціації із Шенгенською зоною, приєднання до Митного Союзу ЄС, Енергетичного Союзу ЄС, Єдиного цифрового ринку ЄС», - наголосив Петро Порошенко.

«Переконаний, що реалізація цих проектів є вигідною не лише для України, але й для самого Європейського Союзу», - підсумував Президент.


Ми працюємо над перебудовою нашої безпеки за стандартами НАТО
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор