Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.ua


У Єлизаветівці Петриківського району у дитячому садочку «Сонечко» збудували «з нуля» новий корпус. Вже невдовзі він прийме маленьких вихованців, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Завдання, поставлене Президентом України Петром Порошенком, - ліквідувати черги в дитячі садки на території Дніпропетровської області. Щороку будуємо «з нуля» та капітально реконструюємо старі дошкільні заклади. Роботи в Єлизаветівці вже завершили, незабаром відкриття» - зазначив Валентин Резніченко.

Реконструкція садочка в Єлизаветівці розпочалась в 2016 році. На території дошкільного закладу побудували новий корпус та обладнали сучасний ігровий майданчик.

«Такого будівництва в селі не було з радянських часів. Розширення садочка мешканці чекали більше десяти років. Стара будівля не вміщала всіх діточок. Сьогодні ця проблема вирішена», - розповів голова Петриківської РДА Андрій Столбченко.

Нова будівля енергоефективна, обладнана сучасною системою вентиляції, теплою підлогою, кварцуванням приміщень. В корпусі навчатиметься старша група – всі меблі та іграшки розраховані на шестирічних малюків.

«Наша найбільша проблема – змішані групи. Діти різного віку навчаються разом та не отримують необхідних знань. Тепер старших дітей переведуть в новий корпус. Тут вони зможуть розвиватися згідно своїх потреб», - розповіла виконуюча обов'язки завідуючої дитсадка Юлія Корнієнко.

Разом з новим корпусом садочок отримав музичну залу. Тепер всі урочисті заходи проходитимуть в комфортних умовах.

«Мені дуже важливо, щоб діти знаходилися в гарних умовах. Завдяки добудові їм буде затишно, зручно та весело. Я йду на роботу і знаю, що в моїх малих все гаразд», - поділилася мешканка Єлизаветівки Тетяна Сергєєва.

За останні два роки в області створили 2,5 тисячі нових місць у дитсадках.


У Єлизаветівському садочку «з нуля» збудували новий корпус


На території дошкільного закладу побудували новий корпус …


… та обладнали сучасний ігровий майданчик


Нова будівля енергоефективна,..


…обладнана сучасною системою вентиляції,..


…теплою підлогою, кварцуванням приміщень


В корпусі навчатиметься старша група –


…всі меблі та іграшки розраховані на шестирічних малюків


«Тепер старших дітей переведуть в новий корпус. Тут вони зможуть розвиватися згідно своїх потреб», - розповіла виконуюча обов'язки завідуючої дитсадка Юлія Корнієнко


Разом з новим корпусом садочок отримав музичну залу


Тепер всі урочисті заходи проходитимуть в комфортних умовах


Вже невдовзі садочок прийме маленьких вихованців


За два останні роки в області створили 2,5 тисячі нових місць у дитсадках