www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 17 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Вітаємо працівників Магдалинівського міжрайонного управління водного господарства з професійним святом
Версія для друку Написати листа
Шановні працівники водного господарства!
Щиро вітаємо Вас з нагоди професійного свята – Дня працівників водного господарства!

Діяльність працівників Магдалинівського міжрайонного управління водного господарства спрямована на забезпечення потреб населення і галузей економіки Магдалинівщини у водних ресурсах, їх раціональне використання, забезпечення надійної експлуатації водогосподарських меліоративних систем.
У день професійного свята хочу подякувати за нелегку повсякденну працю, розуміння свого обов'язку як всьому колективу галузі, так і кожному працівникові зокрема. Завдяки спільній злагодженій роботі ми зможемо і у подальшому вирішувати важливі завдання соціально-економічного розвитку району. Хай Ваша праця сприяє тому, щоб водні ресурси нашого краю використовувались з максимальною ефективністю, а меліорований гектар працював з повною віддачею.
Напередодні Вашого професійного свята Бажаю усім працівникам галузі, ветеранам водного господарства міцного здоров'я, життєвого оптимізму, успіхів і новаторських звершень у нелегкій щоденній праці, збереження і примноження кращих трудових традицій, добробуту і щастя в кожній родині, усіх людських гараздів!


З повагою
Голова Магдалинівської райдержадміністрації Владислав Зражевський
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор