www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 12 грудня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
У Солонянській школі з’явиться сучасний стадіон з ворк-аут зоною – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Поряд із Солонянською опорною школою реконструюють стадіон. За проектом, на ньому облаштують два футбольних поля зі штучним покриттям, волейбольний і баскетбольний майданчики, легкоатлетичні доріжки та ворк-аут зону. Відкриття нового спортивного об’єкту заплановано на 2018-й, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Українці нового покоління повинні виховуватися в сучасній школі, наголошує Президент України Петро Порошенко. В ній має бути новітнім все – від обладнання до стадіону, – зазначив Валентин Резніченко. – Новий стадіон, який зводимо у Солонянській школі, – це інвестиції у спорт. Спорт, який дає можливість забрати дітей з вулиці й залучити до здорового способу життя. На таких стадіонах виростатимуть майбутні зірки українського футболу».

Стадіон та Солонянська школа – ровесники: їм обом по 40 років. Рівно стільки працює тут вчителем фізкультури і Павло Дмитрієв. Говорить, за цей час стадіон став непридатним для занять.

«Умови були, м’яко кажучи, не дуже. Поле на стадіоні нерівне, на біговій доріжці асфальт порепався, а на волейбольний і баскетбольний майданчики взагалі без сліз не глянеш, – розказав Павло Дмитрієв. – Зараз стадіон можна сказати будують «з нуля». Хочеться скинути років 20, аби довше попрацювати в нових умовах».

Реконструкція стадіону біля Солонянської опорної школи розпочалася у вересні 2017-го. На будівельному майданчику кипить робота, працює техніка. Наразі підрядники підготували фундамент для укладання штучного покриття на футбольному полі 60х40 метрів. Потім на черзі – поле розміром поменше.

Мріє поганяти м’яча на новому футбольному полі семикласник Антон Сітало. Він щодня спостерігає, як просувається будівництво.

«Раніше поле було горбисте. Можна було криво вдарити м’яча і не влучити у ворота. Нове поле буде рівненьким – грати у футбол стане зручніше», – поділився хлопець.

Крім того, проект передбачає облаштування волейбольного і баскетбольного майданчиків, легкоатлетичних доріжок з м’яким покриттям, секторів для стрибків у довжину й висоту.

Також на шкільному стадіоні будуть різні види тренажерів та спортивного знаряддя для занять вуличним ворк-аутом. Ця зона матиме безпечне гумове покриття.

Усі роботи мають фінішувати у 2018 році.


У Солоному біля школи реконструюють стадіон.


«Раніше поле було горбисте. Можна було криво вдарити м’яча і не влучити у ворота. Нове поле буде рівненьким – грати у футбол стане зручніше», – поділився семикласник Антон Сітало.


На цьому місці буде велике футбольне поле.


Облаштують волейбольний і баскетбольний майданчики, легкоатлетичні доріжки.


Також створять зону для занять вуличним ворк-аутом.


«Зараз стадіон можна сказати будують «з нуля». Хочеться скинути років 20, аби довше попрацювати в нових умовах», – розказав Павло Дмитрієв.


Робота в розпалі.


Уже наступного року буде де розгулятися любителям шкіряного м'яча.


Інвестує у спорт ДніпроОДА.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTVHUVN.jpg