Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.ua


Служба в Армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.
Сьогодні в у Магдалинівському районі відбулися урочисті проводи призовників весняного призову 2019 року на строкову службу до лав Збройних Сил України. Дана подія - завжди хвилююча і водночас урочиста мить: для призовників – знаменна початком служби у Збройних Силах України, а у батьків – викликає почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі. Цього теплого весняного дня щоб провести хлопців в залі засідань районної ради зібралися батьки, родичі, друзі тих, хто через кілька днів виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни.
Зі словами вітання і найкращими побажаннями перед новобранцями виступили голова районної державної адміністрації Владислав Зражевський та голова районної ради Володимир Дробітько, які побажали юнакам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому. «Служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією. Перед вами нелегке випробування, але саме армія допоможе вам зміцнити свій дух і тіло. Це перше найважче випробування в вашому житті, випробування на зрілість, мужність, твердість характеру, а ще армія – це школа справжньої чоловічої дружби та взаємоповаги. Впевнений, що перебування в армії надасть вам впевненості, мужності та підвищення фізичного стану. Нехай той час, який ви проведете на службі, не пройде для вас марно! Бажаю, щоб ви неодмінно збагатились новими знаннями і обов’язково новими друзями» - зазначив голова райдержадміністрації. Призовників привітали: Олена Пустова - Котовський сільський голова, Віталій Власенко - заступник військового комісару Магдалинівського районного територіального центру комплектування та соціальних послуг, Геннадій Сарабьєв - благочинний Магдалинівського району настоятель Храму Марії Магдалини, батьки та рідні.