www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 23 січня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
На Дніпропетровщині Світовий банк профінансує проекти з підтримки переселенців і АТОвців – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Кривий Ріг, Кам’янське, Жовті Води та Сурсько-Литовська об’єднана громада Дніпропетровщини виграли грант Світового банку на підтримку переселенців і бійців АТО. Такі результати проекту «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей», який реалізується в чотирьох областях. Підсумки підбило Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.


«Всебічна допомога переселенцям та АТОвцям – одне з ключових завдань Президента України Петра Порошенка. Важливо, що в цих питаннях маємо підтримку центральної влади та міжнародних партнерів, – зазначив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. – На грант Світового банку міста та громади області подали 14 соціальних проектів – перемогли чотири».

Світовий банк профінансує проект Кривого Рогу. Зокрема, кошти підуть на модернізацію Координаційного центру допомоги АТОвцям та переселенцям, розташованого в одному з корпусів Криворізького економічного інституту. Центр розширять, у будівлі зроблять ремонт, змонтують ліфт, облаштують конференц-залу та кабінети з юридичної і психологічної підтримки.

Сурсько-Литовська об’єднана громада виграш спрямує на облаштування Центру безпеки, який будують у сільській місцевості. За кошти придбають пожежну машину, екіпіровку для вогнеборців, обладнання та централізовану систему оповіщення населення.

Жовті Води покращуватимуть якість сервісів місцевого Центру надання адмінпослуг.

У Кам’янському на грантові кошти створять реабілітаційне відділення для АТОвців на базі лікарні №5.

Ініціатор проекту «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей» – Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб. Фінансову підтримку надав Світовий банк.

Поборотися за грант могли як міста, так і об’єднані громади. Віталися ідеї з розвитку медицини, освіти, транспорту, спорту, мистецтва.

З 80 поданих проектів журі відібрало 10. Їх реалізують в областях, найближчих до зони АТО, – у Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій та Миколаївській. Розмір фінансування кожної ініціативи – від 100 до 400 тисяч доларів. Втілення – до червня 2019 року.


На Дніпропетровщині Світовий банк профінансує проекти з підтримки переселенців і АТОвців
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTYAU28.jpg