Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.ua


Морози міцніють, опалювальний сезон у розпалі. Щоб в домівках людей й надалі було тепло, газопостачальники мають сплатити НАК «Нафтогаз України» за спожитий у січні газ до 20 лютого. Відповідальність за це на очільниках територій та керівників газопостачальних компаній, наголосив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.


«Половину опалювального сезону вже пройдено. Однак попереду ще 2 місяці холодів. Відповідальність за тепло в оселях людей на керівниках населених пунктів та теплопостачальних компаній. Про це необхідно пам’ятати. До 20 лютого всі рахунки за спожитий у січні газ мають бути сплачені», - наголосив очільник регіону Валентин Резніченко.

Всі теплопостачальні підприємства уклали графіки оплати за спожитий газ та погодили їх із відповідними місцевими радами. Це означає, що відповідальність за своєчасні розрахунки за газ взяли на себе як теплопостачальники, так і очільники територій.

Відповідно до вимог НАК «Нафтогаз України» всі теплопостачальники мають сплатити за спожитий у січні газ до 20 лютого. З 1 березня всі боржники будуть відключені від газопостачання. Через великі борги, що накопичувалися роками, найбільше проблем у теплопостачальників Кривого Рогу та Кам’янського. Їм доведеться у лютому сплатити найбільше: Криворізькій ТЦ – 102,4 млн. грн., Криворіжтепломережі – 45,5 млн. грн. та Дніпровській ТЕЦ у Кам’янському – 42,5 млн. грн.

У січні свої зобов’язання перед НАК «Нафтогаз України» виконали всі теплопостачальні компанії області.


Керівники територій та теплопостачальних компаній мають до 20 лютого розрахуватися за спожитий у січні газFile Attachment Icon
e2adf5ef097752738c77dfc6d6da68e7c8009929.jpg