www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 23 січня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Україна запропонувала Португалії участь у проекті будівництва пожежних літаків на базі «Антонова» - Глава держави
Версія для друку Написати листа
Україна виступила з пропозицією до Республіки Португалія реалізувати спільний проект із розробки та виробництва пожежних літаків на базі українських повітряних суден «Антонов».

«Ми пропонуємо, щоб на базі «Антонова» ми розробили спільний проект по виготовленню пожежних літаків. Впевнені в тому, що це підвищить безпеку в Португалії і буде дуже вдалим і ефективним проектом нашої співпраці», - заявив Глава Української держави під час зустрічі з журналістами за результатами переговорів із Президентом Португалії Марсело Ребелу ді Соза та українсько-португальських переговорів.

На думку Петра Порошенка, у розвитку співробітництва між Португалією та Україною важливе значення мають відігравати саме двосторонні економічні проекти. Він також зазначив, що «ми чекаємо португальських інвесторів, які скористаються можливостями для приватизації».

Президент також зауважив: незважаючи на те, що Португалія знаходиться на далекому Заході Європейського континенту, а Україна – на його Сході, наші країни є дуже близькими і завжди готові надати допомогу. Він нагадав, що Україна допомагала Потрігалії під час пожежі у цій країні.Україна запропонувала Португалії участь у проекті будівництва пожежних літаків на базі «Антонова» - Глава держави
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор