www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 25 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
В Магдалинівській райдержадміністрації пройшли наради з підготовки до професійних свят та відбулась зустріч з керівниками громадських організацій
Версія для друку Написати листа25 жовтня голова райдержадміністрації Владислав Зражевський за участю голови райради Володимира Дробітька, заступника голови райдержадміністрації Олександри Колісник, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ соціальної сфери провів нараду з підготовки до відзначення Дня працівників соціальної сфери та Дня працівників сільського господарства. Були визначені дата та час проведення, обговорені організаційні заходи.

Після цього відбулася зустріч голови райдержадміністрації з керівниками громадських організацій району. У зустрічі взяли участь голова райради та керівники найбільш масових та впливових організацій. Головною темою зустрічі була конструктивна взаємодія органів влади з громадськістю. Були обговорені проблемні питання кожної організації, намічено шляхи їх вирішення, визначено основні завдання.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор