www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 16 січня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Після реконструкції дитсадок у Голубівці зможуть відвідувати 220 дітей – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
У селі Голубівка Новомосковського району завершується реконструкція дитсадка «Сонечко». Наразі в дошкільному закладі виховуються 120 дітей – після перебудови кількість місць збільшиться вдвічі, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.


«Ніяких черг у дитячі садки – таку задачу ставить Президент України Петро Порошенко. Малеча кожного населеного пункту має виховуватися в сучасних і комфортних умовах, – наголосив Валентин Резніченко. – Цьогоріч на Дніпропетровщині ремонтуємо та реконструюємо садочки в чотирьох містах та восьми селах, – а це додаткові місця ще для 1140 дітей».

Коли у 1994 році в Голубівці звели садок, його відвідували більше двохсот дітей. Проте демографічна криза у країні змусила скоротити кількість груп удвічі – а ліву частину будівлі взагалі перестали експлуатувати. Нині в селі знову багато малечі, тож ДніпроОДА взялася за реконструкцію дитсадка.

«Стан дитсадка був плачевний: дах протікав, стіни побив грибок, а в лівому крилі й зовсім гуляв вітер. Та очі бояться, а руки роблять, – підрядник Сергій Бондарь розказав, з чого довелося розпочинати будівельникам.

За рік у запустілому приміщенні підрядники оновили все: від комунікацій до шпалер, а на місці непрацюючого басейну створили сучасний спортзал. В усій будівлі садка замінили майже 200 вікон і 2 тисячі квадратів покрівлі, наразі завершують утеплювати фасад енергозберігаючим матеріалом.

«Сільська рада не змогла б потягнути такий ремонт власним коштом, бо наш річний бюджет ледь дотягує до 7 мільйонів гривень, – зауважив голова Голубівської сільради Олександр Нездійминога. – Садок змінюється кардинально. Ремонт роблять з урахуванням побажань і вихователів, і батьків. Дітям тут буде комфортно».

Нині в «Сонечку» виховуються 120 дітей – після реконструкції кількість місць зросте вдвічі. У садочку кажуть, готові приймати малечу навіть із сусідніх сіл.

«Діткам дуже подобається в нашому садочку. Для їхнього розвитку створені всі необхідні умови: кімната казки, космічна кімната, психологічна кімната для розвантаження», – розказала виконуюча обов’язки завідуючої дитсадком Ольга Залозна.

Місцева мешканка Олена Лючева вважає реконструкцію дошкільного закладу великою подією не тільки для села, а й для всього району. «Садок не впізнати. Тепер він буде теплішим і комфортнішим. Тут виховується мій старший синок. Молодшому – поки що місяць, та як підросте, теж обов’язково піде сюди», – поділилася жінка
.
На Дніпропетровщині за останні два роки створили 2,5 тисячі нових місць у дитсадках. У Слобожанському та Дніпрі збудовано «з нуля» два сучасні садки на 220 малюків кожен. Наразі ДніпроОДА будує ще чотири дошкільні заклади.


Замінили майже 200 вікон...


...та 2 тис квадратних метрів покрівлі.


Фасад яскравий та енергоефективний.


Тепер так виглядає колись занедбана частина садка.


У лівому крилі зможуть розміститися ще 6 груп.


Нині в «Сонечку» виховуються 120 дітей,


Після реконструкції кількість місць збільшиться.


Яна Сальникова три роки поспіль приводить сюди сина Назара.


«Діткам дуже подобається в нашому садочку. Для їхнього розвитку створені всі необхідні умови», – розказала Ольга Залозна.


...комічная кімната...


...музична зала...


Новий спортзал обладнають по-сучасному.


Реконструкція – на фініші.


Олена Лючева приведе до дитскадка молодшого сина Михайлика, тільки-но той підросте.


За два останні роки в області створили 2,5 тисячі нових місць у дитсадках.


Сьогодні ДніпроОДА будує ще 4 дошкільні заклади "з нуля".
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
11.jpg