www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 25 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Засідання Ради регіонального розвитку Магдалинівського району
Версія для друку Написати листа
Чим живе Магдалинівщина, що вже зроблено і на чому треба зосередити зусилля – обговорили учасники Ради регіонального розвитку Магдалинівського району, яку сьогодні, 30 січня 2019 року провів голова Магдалинівської райдержадміністрації Владислав Зражевський. Як відомо, 12 листопада 2018 року, Президент України Петро Порошенко провів сьоме засідання Ради регіонального розвитку, де озвучив головне завдання – сформувати перспективні плани розвитку регіонів. «Ставлю регіональній владі завдання розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, обговорити їх із суспільством і громадами, і прийняти їх на рівні громад. Кожна територія повинна визначити свої переваги і пріоритети, на основі яких на ваших дорожніх картах і з’являться першочергові об’єкти, які і будуть маркерами розвитку», - наголосив Петро Порошенко.

Рада регіонального розвитку Магдалинівського району створена з метою сприяння налагодженню ефективної взаємодії органів місцевого самоврядування району з районною державною адміністрацією у питаннях напрацювання оптимальної моделі розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади, вирішення проблемних питань життєзабезпечення району.
Головними темами стали питання виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Магдалинівського району за 2018 рік та перспективи розвитку Магдалинівського району в 2019-2021 роках, проведення в районі ключових реформ, зокрема освітньої та медичної галузі.
«Сьогодні ми збираємося в такому колі вперше. Але я глибоко переконаний, що це лише початок нашої тісної співпраці з впровадження перспективного плану розвитку району на найближчі три роки. Ключова мета зустрічі – вдосконалення конструктивного діалогу між владою, громадськістю та місцевим самоврядуванням і на основі цього розроблено перспективний план розвитку району. Саме на розвитку кожної території, без винятку, із своїми перевагами і пріоритетами, наголошував Президент України під час сьомого засідання Ради регіонального розвитку. За дорученням глави держави ми сформували відповідні дорожні карти з першочерговими об’єктами, які і будуть маркерами розвитку нашого району. Адже наявність перспективних планів із затвердженими громадами проектами, механізмами фінансування в рази підвищить інвестиційні перспективи та економічну привабливість територій наших населених пунктів», – зазначив Владислав Зражевський.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор