www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 23 січня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Верхівцевську школу реконструюють вперше в історії – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Найбільший навчальний заклад Верхньодніпровського району осучаснюють вперше за 80-річну історію. Головний корпус школи № 1 – вже наче яскрава картинка із казки. Масштабні роботи зі створення європейських умов для майже тисячі школярів розраховані на два роки, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Створюємо комфортні умови для навчання дітей по всій Дніпропетровщині. Таке завдання поставив Президент України Петро Порошенко. Найбільша школа Верхньодніпровського району не знала жодного капремонту. Старі корпуси побудовані 40-80 років тому і давно потребували осучаснення. Розпочали з реконструкції головного навчального корпусу», – зазначив Валентин Резніченко.

Головний корпус – вже із новою покрівлею та утепленим фасадом, який розфарбували у різні кольори. Центральну частину – у фіолетовий, навчальне крило – у бежевий, приміщення їдальні – у яскраво-рожевий.

У розпалі – осучаснення будівлі всередині. Вже замінили систему опалення, поставили енергозберігаючі вікна. У кабінетах установили нові двері. Відремонтували коридори та сходи. Тільки-но закінчили реконструкцію класів на третьому поверсі.

«Приємно, що обласна влада опікується навіть такими невеличкими містечками, як Верхівцеве. Вперше за довгі-довгі роки звернули увагу на наші школи. Велике спасибі за це», – зазначив мер Верхівцевого Василь Залужний.

У кабінетах першого поверху тривають оздоблювальні роботи. Там облаштовують медіатеку та ресурсну кімнату для дітей із особливими потребами – таких учнів у школі понад 40.

«Дуже щаслива, що наші верхівцевські діти – мешканці невеличкого містечка отримали таке красиве приміщення. Сподіваємося, що зміни вплинуть і на якість нашої педагогічної праці», – розповіла директор закладу Людмила Воронцова.

Нині ремонтники взялися за реконструкцію їдальні. Вже завезли нову вентиляційну витяжку. Після ремонту приміщення облаштують сучасним кухонним обладнанням – посудомийною машиною та пічками.

«Мене надзвичайно дивують та радують зміни у школі, – поділився старшокласник Микола Берець. – Найприємніше – нова обстановка у кабінетах, а особливо – зручна гладка підлога, якою приємно ходити».

Наступного року оновлені класи облаштують новими меблями та мультимедійним обладнанням.

А ще у планах – окреме приміщення для початкової школи, сучасні актова й спортивна зали, майстерні для уроків праці. Побудують і енергозберігаючу котельню на альтернативному паливі та міні-футбольне поле.

«Ми всі у захваті від таких масштабних змін – раніше тільки мріяли про це. Щодня заходжу в рідну школу – і не впізнаю її. Це зовсім інша, європейська школа, в якій буде дуже комфортно і дітям, і вчителям», – сказала вчителька біології Ольга Лісова.

Загалом цьогоріч обласним коштом реконструюють 25 шкіл Дніпропетровщини.Верхівцевську школу реконструюють вперше


Нині головний корпус – наче картинка


Нова покрівля..


..та термомодернізований різнокольоровий фасад – ззовні


Оновлені сходи,..


коридори,..


..сучасна система опалення – всередині


«Приємно, що обласна влада опікується навіть такими невеличкими містечками, як Верхівцеве. Велике спасибі за це», – Василь Залужний


Реконструкцію класів на третьому поверсі тільки-но завершили


Людмила Воронцова: «Дуже щаслива, що наші верхівцевські діти – мешканці невеличкого містечка отримали таке красиве приміщення»


Наразі у розпалі – роботи на першому поверсі


Ремонтники оздоблюють класи


Облаштують і медіатеку та ресурсну кімнату для дітей із особливими потребами


«Ми всі у захваті від таких масштабних змін – раніше тільки мріяли про це», – Ольга Лісова


Реконструюють і їдальню –..


..приміщення вже підготували для ремонту та завезли нову вентиляційну витяжку


Микола Берець: «Мене надзвичайно дивують та радують зміни у школі»


Наступного року оновлять ще два корпуси закладу
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT4LSZK.jpg