www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 14 листопада 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Вперше за 35 років відновлено основну автодорогу Магдалинівського району – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Вперше за третину століття отримала якісний асфальт вулиця Центральна селища Магдалинівка – основний автошлях району. Загалом за останні два роки на Дніпропетровщині відремонтували понад 300 комунальних доріг, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.


«Президент України Петро Порошенко постійно наголошує – мешканці кожного населеного пункту, незалежно від його розмірів, мають жити в комфортних умовах. Цьогоріч у містах і селах області плануємо оновити майже 160 шляхів. Робимо акцент на капітальному ремонті. Головна вимога до підрядників – якість. В іншому випадку всі дефекти будуть ліквідовувати власним коштом», – зазначив Валентин Резніченко.

Оновлена автодорога Магдалинівки, зауважив селищний голова Володимир Найко, має велике значення: вздовж неї розташовані установи та заклади, послугами яких користуються мешканці практично всього району.

«Дорога була збудована 35 років тому. Весь цей час ми переважно латали на ній ями - з місцевого бюджету щорічно витрачали на це до 200 тисяч гривень. Але, ясна річ, то було неефективно, тож звернулися за допомогою до ДніпроОДА. Ніхто не очікував, що Центральна так зміниться», – розповів Володимир Найко.

Ремонтні роботи на головній вулиці Магдалинівки тривали два місяці. Нині з новим покриттям – майже 40 тисяч квадратних метрів дороги.

«Раніше їдеш по ній, як на бричці. А тепер вулиця стала рівною, без вибоїн та «гармошок», – розказав місцевий мешканець Сергій Поліщук.

Різницю між тим, що було та стало, відчув і водій Олег Бондаренко.

«Щодня їжджу Центральною на роботу. Отримую тепер море задоволення – вулиця стала класною! Розмітка свіжа, пересуватися зручно», – поділився чоловік.

За два останні роки команда ДніпроОДА відремонтувала понад три сотні доріг в містах і селах регіону. Додаткові кошти на відновлення інфраструктури – результат децентралізації влади.


У Магдалинівці капітально відремонтували вулицю Центральна.


Цей шлях має значення не тільки для селища, а й для всього Магдалинівського району.


Вздовж дороги тільки одних магазинів – майже 80.


З новим асфальтом – майже 40 тисяч квадратів дороги.


Нанесли розмітку.


«Раніше їдеш по ній, як на бричці. А тепер вулиця без вибоїн та «гармошок», – розказав Сергій Поліщук.


Водії кажуть, пересуватися такою дорогою - одне задоволення.


"Вулиця стала класною! Розмітка свіжа, пересуватися зручно», – поділився Олег Бондаренко.


Капремонт - вперше за треть століття.


За останні два роки на Дніпропетровщині відремонтували більше 300 комунальних автодоріг.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTYJWC8.jpg