Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.ua


У Кривому Розі реконструюють колишній дитячий садок № 243 – незабаром там відкриють Центр розвитку дитини на 150 малюків. Приміщення стояло занедбаним 15 років – тепер його повністю відновлять та осучаснять – вже виконано понад 90 % робіт. Більшість майбутніх вихованців закладу – діти з особливими потребами. Там їх забезпечать всім необхідним, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«Створення комфортних умов для розвитку дитини з наймолодшого віку – завдання, поставлене перед нами Президентом України Петром Порошенком. Маленькі мешканці будь-якого населеного пункту Дніпропетровщини мають виховуватися у сучасних, світлих, яскравих дитячих садочках. Якісна освіта, особливо якщо говорити про інклюзивну, має розпочинатися з дошкільного навчального закладу», – зазначив Валентин Резніченко.

Нині замість занедбаної споруди – яскрава будівля з новою покрівлею та утепленим барвистим фасадом. Всередині також все майже готове – вже встановили енергозбережні вікна, замінили двері, на першому поверсі утеплили підлогу. Системи опалення, водопостачання і водовідведення – також нові. Залишилось завершити внутрішні оздоблювальні роботи. Шпалери підбирали спеціально для кожної кімнати, в залежності від того, що там буде – спальня чи ігрова.

Наразі також у розпалі – роботи з облаштування території майбутнього закладу. Підрядники вже установили різнокольорові бесідки зі спеціальною покрівлею – вона не нагрівається від сонця, а отже, малеча почуватиметься комфортно навіть у спеку. Завершити всі роботи планують у цьому році.

«Ми вдячні обласній владі за виділені на реконструкцію цього дошкільного закладу кошти. Відкриття такого центру для особливих дітей – значна подія для нашого міста», – розповів начальник відділу освіти Покровської району Кривого Рогу Сергій Коргут.

Загалом у закладі створять п’ять інклюзивних груп. Там виховуватимуть дітей із порушеннями опорно-рухової системи, ознаками аутизму та затримкою психічного розвитку. Передбачили і дві логопедичні групи, і ще три – загального розвитку.

«Маю трирічну дитину. Стикнулася з проблемою браку місць у дитсадках. Живемо неподалік і давно придивляємося до цієї яскравої будівлі. Я б дуже хотіла, щоб мій Тимофій ходив саме в такий сучасний садочок», – поділилася криворожанка Альона Сезонова.

Загалом у 2017 році обласним коштом реконструюють 12 дитсадків та ще чотири будують «з нуля».


У Кривому Розі обласним коштом реконструюють дитсадок – незабаром там буде Центр розвитку дитини


У закладі виховуватимуться й діти з особливими потребами


Шпалери підбирали окремо для кожної кімнати, в залежності від її функціональності


Комунікації у дитсадку також нові


Маляри завершують останні штрихи


Наразі у розпалі – благоустрій території


У бесідках зі спеціальною покрівлею малеча почуватиметься комфортно навіть у спеку


Підрядники планують завершити усі роботи цьогоріч


«Я б дуже хотіла, щоб мій Тимофій ходив саме в такий сучасний садочок», – Альона Сезонова


Загалом цьогоріч обласним коштом реконструюють 12 дитсадків та чотири будують «з нуля»File Attachment Icon
аватар.jpg