www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 17 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
ДніпроОДА лідирує серед облдержадміністрацій за відкритістю торгів у Prozorro – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
За підсумками 2017 року ДніпроОДА визнана найпрозорішою серед облдержадміністрацій на ринку держзакупівель. Рейтинг складали активісти громадської організації «Громадський контроль», повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.


«ДніпроОДА перейшла на онлайн-закупівлі у Prozorro в серпні 2015-го. Наразі лідирує по завершеним торгам серед усіх облдержадміністрацій та визнана найпрозорішою на ринку держзакупівель, – наголосив Валентин Резніченко. – Нині до Prozorro приєдналися більше 11 тисяч підприємців області. Виграючи тендери по всій країні, вони наповнюють бюджет Дніпропетровщини. Усі кошти йдуть на розвиток регіону – таке завдання Президента України Петра Порошенка».

Крім Дніпропетровської ОДА, у ТОП-5 за прозорістю е-закупок – Львівська, Вінницька, Донецька та Запорізька облдержадміністрації.

Активісти «Громадського контролю» склали рейтинг за чотирма критеріями: кількість закупівель, процент успішних торгів, співвідношення завершених тендерів і закупок без конкуренції, допорогові закупки.

Крім того, торги Дніпропетровської, Харківської, Львівської, Київської й Донецької ОДА за сумою коштів практично дорівнюють закупкам усіх інших областей. Це свідчить про пріоритети та активність влади на місцях, упевнені у «Громадському контролі».

У 2017-му обласні та районні адміністрації України провели закупок на 46 млрд грн.

Торік ДніпроОДА завершила більше 21 тисячі торгів на 6,5 млрд грн.


ДніпроОДА лідирує серед облдержадміністрацій за відкритістю торгів у Prozorro
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTIRJ9P.jpg