Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.ua


25 метрів у довжину та до 1,7 метра – у глибину. Команда Дніпропетровської ОДА завершила реконструкцію басейну у кам’янській школі №44. Тепер його відвідуватимуть учні з усієї лівобережної частини міста, а це близько 6 тисяч дітей, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«Басейн у 44-й школі Кам’янського не працював понад 20 років. За реконструкцію взялась команда Дніпропетровської ОДА. Роботи велись близько року. Нині все готово, – зазначив очільник регіону Валентин Резніченко. – Басейн відвідуватимуть не лише діти з цієї школи, але й вихованці всіх навчальних закладів Лівобережжя».

Загальна площа приміщення з басейном – дві тисячі квадратних метрів, а розмір ванної басейну – 25 на 11,5 метрів. Тут чотири доріжки. Глибина різна. З однієї сторони 1,2 метра – для молодших школярів, з іншої – 1,7 метра. Тут плаватимуть більш дорослі діти.

У кімнаті для плавання облаштували трибуни. Вони знадобляться для майбутніх чемпіонатів. Поруч – сучасні душові та роздягальні.

«Дуже чекали на цю подію, готувалися. У басейні працюватимуть лаборанти, медсестри, інструктори», – поділилася директор школи Людмила Загородня.

До водної зарядки вже готова дев’ятикласниця Ірина Ярова.

«Мої друзі зі школи відвідували басейн на Правобережжі, це було не зручно та затратно. Я ж плаванням ніколи не займалася, але дуже хочу. Вже придбала собі шапочку», – розповідає школярка.

Басейн знаходиться на території школи №44 у Кам’янському, вул. Інтернаціоналістів, 7-а.


Новенький басейн,


... трибуни для майбутніх змагань,


... сучасні роздягальні,


... зручні шафи для одягу.


Команда ДніпроОДА реконструювала басейн у 44-й школі Кам'янського.


Тут плаватимуть школярі з усього Лівобережжя міста.


Школярка Ірина Ярова плаванням ніколи не займалася, але мріє спробувати.


Басейн зручний для дітей різного віку.


У басейні є лаборант, медсестра, інструктор, розповіла директор школи Людмила Завгородня.


На відкриття басейну у школі чекали понад 20 років.


Для новенького басейну навіть придумали назву.


Такий вигляд приміщення з басейном має ззовні.

File Attachment Icon
1 Новенький басейн,.jpg