Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.ua


Про кохання, війну, дітей та надію. У ДніпроОДА покажуть музичну виставу «Чорна шкатулка». На сцену вийде народний артист України, видатний театральний та кіноактор, співак Олексій Горбунов. Вхід на виставу безкоштовний, необхідно лише заздалегідь зареєструватися. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«ДніпроОДА – вже звичне місце неформальних зустрічей. Своїми думками та останніми творчими здобутками тут ділилися Павло Паштет Белянський, Gorky Look, Serg Marco, Орлуша. Тисячний зал прихильників зібрав народний артист України Олексій Горбунов. Він був так вражений щирістю та душевністю місцевої публіки, що погодився виступити в адмінбудівлі вдруге. Як і минулого разу, чекаємо на теплу зустріч всіх бажаючих, вхід вільний», - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Цього разу Олексій Горбунов завітає до ДніпроОДА з театрально-музичною постановкою «Чорна шкатулка». Це маленькі розповіді про найголовніше за мотивами творів чеського письменника Людвіка Ашкеназі. Про кохання, війну, жінку, дітей, і, звичайно, про надію. Будуть рідні пам'яті старі пісні, які багато років тому лунали в кожному дворі та торкалися самих струн душі. Звучатимуть Висоцький, Бернес, Окуджава, Цой.

«Чорна шкатулка» - це яскрава та цілісна вистава, яку хочеться подивитися всією родиною. Приходьте й ви. Місце зустрічі – Дніпропетровська ОДА, м. Дніпро, пр. Поля, 1. Вистава відбудеться 24 лютого о 19.00. Вхід вільний. Обов’язкова реєстрація за посиланням.


У ДніпроОДА пройде безкоштовна вистава з Олексієм Горбуновим

File Attachment Icon
5.jpg