Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.ua


Минулого року на Дніпропетровщині звели та реконструювали 11 водоводів. Вперше з питною водою – майже 20 тисяч мешканців області. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«Зробити життя мешканців регіону комфортним – одне з ключових завдань Президента України Петра Порошенка. По всій області реконструюємо старі водоводи та «з нуля» будуємо нові. У 2017-му питну воду отримали мешканці населених пунктів дев’яти районів – загалом майже 20 тисяч селян», – зазначив Валентин Резніченко.

З централізованим водопостачанням, зокрема, й мешканці Вакулівської та Новолатівської об’єднаних громад. Раніше місцеві користувалися привозною водою – це було дорого і незручно. А ще – «сподівалися на Бога» і збирали дощову воду. Нарешті там – цивілізація.

Загалом протягом минулого року на Дніпропетровщині обласним коштом збудували та реконструювали 11 водоводів. Такі споруди відкрили у Дніпровському, Томаківському, Софіївському, Межівському, Криничанському, Широківському, Магдалинівському, Верхньодніпровському та Криворізькому районах.

Протягом 2015-2016 років в області збудували та відремонтували 41 водовід – питною водою забезпечили близько 300 тисяч мешканців.


Минулого року на Дніпропетровщині звели та реконструювали 11 водоводів


У с. Зелена Балка Широківського району звели майже 10 км магістрального водоводу

У Зеленій Балці тиск та витрати води в мережі регулюватиме нова водонапірна башта


Нову водонапірну вежу змонтували і в Оленівці Магдалинівського району


В Оленівці реконструювали водовод


Відтепер із питною водою - і мешканці селища Божедарівка Криничанського районуFile Attachment Icon
ATT90Z9M.jpg