Магдалинівський район
www.magd-rn.dp.gov.ua


Опорну школу в селищі Межова оновлять обласним коштом вперше за майже 50-річне існування. Цьогоріч осучаснять будівлю, у наступному – спортмайданчик. А ще – закуплять нове обладнання та облаштують територію закладу. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Приводимо до ладу всі опорні школи області – таке завдання поставив Президент України Петро Порошенко. Діти Дніпропетровщини мають навчатися в сучасному комфортному середовищі. Оновлюємо Межівську опорну школу – її не ремонтували з дня утворення. Після реконструкції закладу діти матимуть все необхідне для якісного навчання», – зазначив Валентин Резніченко.

У школі навчаються майже 400 учнів з Межової та восьми сусідніх сіл, яких підвозять шкільними автобусами. Будівлі – близько півстоліття, жодного капремонту вона не знала.

Реконструкцію обласним коштом розпочали з даху: нова покрівля –з профнастилу. Вже замінили вікна на енергозберігаючі. Осучаснили й комунікації – системи опалення, водопостачання та водовідведення, електрику. Нині термомодернізують фасад – він буде яскравим і утепленим.

«Обласна адміністрація зробила все, щоб створити європейські умови для наших дітей, – розповіла директор закладу Юлія Козак. – Акцент у капремонті – на максимальному використанні сучасних енергозберігаючих технологій. У подальшому це дозволить суттєво економити витрати на опалення».

Зараз завершується ремонт третього поверху. Класи фарбують у два кольори. Вчительську зону роблять яскравою, решта стін буде у світлих тонах.

Завершують осучаснення спортивної зали. Підлогу вже вкрили неслизьким покриттям, залишилось лише облаштувати захисними сітками вікна, радіатори й лампи. «Тут тепер так зручно бігати й буцати м’яча – просто клас!» – Не втримав емоцій учень 4-го класу Денис Швець.

Актова зала та клас музики на першому поверсі – вже оновлені. «Кабінет дуже яскравий, а головне – теплий. Дітям стало набагато комфортніше», – сказала вчителька музики Ірина Коваленко.

Реконструкцію планують завершити цьогоріч. У 2018-му – осучаснять спортмайданчик та територію закладу.
А ще – облаштують класи мультимедійними дошками та комп’ютерами. Діти з особливими потребами матимуть медіатеку та інклюзивну ресурсну кімнату. Закуплять також обладнання для наукових експериментів у кабінети фізики, хімії, біології та географії.

«Дуже приємно, що держава дбає про наших дітей, – поділилася мати першачка Ольга Мережко. – У таких покращених умовах, з новим обладнанням дітям цікавіше буде навчатися, і якість знань, сподіваюся, буде вище».

Загалом цьогоріч обласним коштом ремонтують 25 шкіл Дніпропетровщини.


Межівську опорну школу оновлять обласним коштом вперше за майже півстолітнє існування


Там вже замінили покрівлю,..


..привели до ладу й ганки


Після термомодернізації фасад буде яскравим та утепленим


У розпалі – реконструкція всередині будівлі


Там вже нові система опалення,..


..пожежна сигналізація та інші комунікації


Оновили і клас музики


«Кабінет дуже яскравий, а головне – теплий. Дітям стало набагато комфортніше», – Ірина Коваленко


Нині завершують осучаснення спортивної зали – залишилось облаштувати захисними сітками вікна, радіатори й лампи


Відтепер підлога зовсім не слизька


«Тут тепер так зручно бігати й буцати м’яча!» – Денис Швець


Завершується ремонт третього поверху. Класи фарбують у два кольори


Після капремонту класи облаштують мультимедійним обладнанням


Ольга Мережко: «Дуже приємно, що держава дбає про наших дітей»


Реконструкцію планують завершити цьогоріч. У наступному – осучаснять спортмайданчик та територію закладуFile Attachment Icon
ATT1DYAC.jpg