www.magd-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 14 грудня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Магдалинівський район >> Новини
Якісне дорожнє будівництво кардинально змінює і місто, і область, і Україну – Петро Порошенко
Версія для друку Написати листа
Серед показників якісних змін, які відбуваються в країні, – дорожнє будівництво. На цьому наголосив Президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки на Дніпропетровщину. Очільник держави оглянув відремонтовану ділянку дороги державного значення Дніпро-Запоріжжя.

«Якщо спитати людей, які якісні зміни вони бачать у державі за останні три роки, то це не тільки побудова армії, безвізовий режим, Угода про асоціацію з ЄС, ефективні зміни в енергетиці країни, але й дорожнє будівництво. Воно здійснюється, в першу чергу, завдяки митному експерименту. Зокрема, внаслідок цього до бюджету Дніпропетровської області надійшло понад 300 мільйонів гривень», – підкреслив Петро Порошенко.
Президент подякував дорожникам за роботу і наголосив, що якісне дорожнє будівництво кардинально змінює і місто, і область, і Україну.

«Будівництво доріг – це не лише налагодження зв’язку між людьми. Це і розвиток бізнесу вздовж доріг, транспортної інфраструктури, туризму та побудова конкурентоспроможної держави, – наголосив Президент. – Це наша спільна робота, яка дозволяє нам із впевненістю дивитися в майбутнє».

Також Петро Порошенко підкреслив, що велике значення має будівництво об’їзної навколо Дніпра. «Це надзвичайно важливо. Ми маємо розвантажити обласний центр від транспортних потоків, ліквідувати «пробки» і зробити Дніпро більш комфортним», – зазначив він.

Трасу Н-08 сполученням Дніпро-Запоріжжя, яку проінспектував очільник держави, ремонтували з двох боків – від обласного центру й від кордону із Запорізькою областю. Наразі підрядники оновили 16 км шляху.

«Це лише перший етап масштабного ремонту – роботи продовжаться й наступного року, – наголосив в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Генадій Немога. – Мешканці й гості області отримають 36 км відремонтованої дороги, що забезпечить комфортний і безперешкодний рух».

Щодобово по Запорізькій трасі проїздить майже 12 тисяч автомобілів, третина з яких – вантажівки. Такий ремонт автомагістралі – вперше за роки незалежності України.

«Дніпропетровщина утримує лідерство за темпами будівництва доріг в Україні. Цьогоріч оновлювали не тільки комунальні шляхи, а й державні траси. Роботи проводилися на криворізькому, донецькому, полтавському та запорізькому напрямках. Ремонт виключно капітальний. Головна вимога до дорожників – якість», – зауважив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

У 2017-му у Дніпропетровській області відремонтовано майже 67,5 км доріг державного значення.

Окрім ремонту автомагістралей, на Дніпропетровщині третій рік поспіль ремонтують комунальні дороги. Понад 300 шляхів зроблено протягом 2015-2016 років, у 2017-му оновлено ще 160.


Президент України оглянув відремонтовану ділянку дороги державного значення Дніпро-Запоріжжя.


Трасу ремонтували з двох боків – від Дніпра та від кордону із Запорізько областю.


У комплексі робіт – вирівнювання, двошарове покриття, розмітка, дорожні знаки, облаштування узбіч.


Петро Порошенко подякував дорожникам за якісну та ефективну роботу.


Наразі підрядники оновили 16 км автомагістралі.


«Це лише перший етап масштабного ремонту – роботи продовжаться й наступного року, – наголосив Генадій Немога. – Мешканці й гості області отримають 36 км відремонтованої дороги, що забезпечить комфортний і безперешкодний рух».


Також Петро Порошенко підкреслив, що велике значення для області має будівництво об’їзної дороги навколо Дніпра.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT5JMEB.JPG